Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Már megkellett volna jönnie a menstruéciómnak, a napokban viszont még nem jött meg de 4.-én együttvoltam a barátommal úgy, hogy nem használtunk óvszert hanem mielött elment volna kivette. (tudjuk, hogy így is van esély a terhességre) A kérdésem az lenne, hogy nyilván ha egész hónapban nem jön meg akkor csináljak egy tetszet, de ha megjön akkor is lehetek még terhes? Vagy esélytelen?
2014. ápr. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha pont mensi előtt szexelsz 1-2 nappal, akkor az is okozhatja a késést
2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szokj hozzá a gondolathoz, hogy terhes vagy
2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megjön akkor már nem lehetsz terhes.. de viszont ha nem jön meg akkor 9 hónap múlva jó babázást :)
2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Van esély bőven, hogy elleni fogsz szóval csináltasd meg a tesztet.
2014. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-est tudom alatamasztani,de ha gondolod csinalj tesztet
2014. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ember....ha nem védekeztek akkor terhes lehetsz,nem érted?? fogadd a következményeket!
2014. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!