Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexpartnereső oldalakkal van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnereső oldalakkal van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
Lehet az ilyen helyeken találni normális lányokat? Amúgy a külsőm sokak szerint 10/10 (magas, izmos, jóképű), szóval ilyen téren nincs problémám, csak lusta vagyok személyesen keresgélni. Megér egy próbát?
2014. ápr. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2014. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Ha van kidobni való pénzed! Mert erre megy ki a játék mindegyik oldalon! Saját tapasztalat. Egy levelet nem írhatsz addig, míg nem fizetsz. Nem éri meg!
2014. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira fullos vagy és nem találsz egy nőt, aha mindig így van.

A szexpartner keresőkön továbbra is csak prostik hirdetik magukat, akárhányszor is kérdezitek ezt meg.

2014. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam lányként, de rájöttem, hogy nem jó, úgyhogy töröltem magam a francba. Nem azért, mert nem találtam olyan srácot, aki képről ne tűnt volna jónak, csak ilyen célra kb eléggé leegyszerűsödnek az igények, legyen valami szikra, vonzalom stb. Az se számít, ha nem nagyon tudtok beszélgetni. Ez viszont internetről nem jön át. Kb 90-10% arányban voltak fent többen a pasik, a nők közül jelentős számban csak prostik, így inkább élőben próbálkoznék. Főleg, ha jóképű vagy, meg minden, annyira nem lehet nehéz dolgod. Végül is én is élőben találtam erre partnert, nem neten.
2014. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!