Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, tudom hogy nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudom hogy nem szeretitek de a kettő közül melyiket viselnétek el jobban ha választani kellene?

Figyelt kérdés
Szájba élvezés úgy hogy a szátok nyitva a nyelvetel kinyújtva de a pénisz nincs a szátokbam hanem pár cenrire tőlle. Vagy ajakr élvezés , a szátok csukva, a pénisz hozzáér az ajkatokhoz közben. Ha mindenképpen választani kéne eggyet akkor mi lenne az?
2014. ápr. 9. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájba. 20L
2014. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem ha a számba élvez a partnerem ugy hogy nagyra nyitom a szám és a nyelvem kinyújtom. Tetszik hogy megpróbál rácélozni.....noha nem mindig sikerül és megy ahova meg de nem zavar :)
2014. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy
2014. ápr. 9. 08:06
 4/9 Anett9312 ***** válasza:
66%
Inkább akkor bekapom tövig és úgy élvezzen el. 21/L
2014. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De olyan opció most nincs :)
2014. ápr. 9. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Miert pont ez a ket dolog erdekel? :D nem ertem.

En mindkettot szeretem,sot,en ajanlottam fel,h nem szeretne-e,mert mint kiderult o azert nem kerdezte meg,nehogy megsertsen vele. Miota elmondtam,h en ezeket imadom,mert szerintem nagyon szexi neki es nekem is,azota mindketten elvezettel csinaljuk. Ugyhogy nekem mindegy melyik.:)

2014. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csukott száj inkább.

Nics ezekkel semmi baj,ezek nem olyan különös vágyak...

2014. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
csukott szájjal. 23/L
2014. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyértelműen szájba. Egyrészt szeretem lenyelni (egészséges :D), másrészt biztos hülye grimaszokat vágnék, ha a számra célozna, mert félnék, hogy a szemembe megy.
2014. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!