Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavarja a lányokat, ha nagymér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a lányokat, ha nagyméretű a csiklójuk?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én mondjuk férfi vagyok, de a lányoknak üzenem hogy nem zavarja a férfiakat hogy nagy a csiklótok! :D
2014. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van az a méret, ami már zavaró.
2014. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a jó ha vazsina lóóg mint elefánt füle! Naagy saláta legyen az egész! :D Hogy a farkam hegyével lapozni tudjak az ajkak között, az az igazi! :D
2014. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3! Melyik a devenc oldalad? xD


A lányokat zavarja-e a nagy csiklojuk? Ezzel az erővel azt is kerdezhetted volna, hogy a nagy hajuk zavaraja e őket... Remélem érted mit akarok ezzel.

2014. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-as voltam!

A második oldalnál mindig leragadok, még soha nem lapoztam tovább! :D


Egyébként tényleg vannak olyan lányok akik szégyenlik hogy nagyobbacska a kis szemérem ajkuk, pedig férfiként mondom izgató is tud lenni, nem gáz!

2014. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor zavar egy férfit ha nagyobb mint a dákója. :D
2014. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem egy nagy csiklójú lányt meg egy mikropéniszű pasit együtt. :D

Ha már dugni egyik sem tudja a másikat, legalább versenyezhetnek, hogy melyiküknek nagyobb a pöcke, amikor izgalomba jön. :D

2014. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom sokan összetévesztik a csiklót a szeméremajkakkal.Amúgy nekem tetszik a nagy pöcök.:)
2014. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!