Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavarja a lányokat, ha ugyancs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a lányokat, ha ugyancsak méretes a szeméremajkuk? Mellékesen megjegyzem, szerintem nagyon szép, amikor a bugyi nem tudja eltakarni.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 11:26
1 2
 1/17 Satilla válasza:
van aki büszke rá és van akit zavar...
2014. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
A bugyi nem tudja eltakarni? Remélem max egy sexy francia bugyira gondoltál, mert manapság tangát hordanak az igazi nők! Vagy legalábbis valami sexyt, nem nagymama tundra bugyiját! Milyen bugyi az, vagyis milyen vazsina az aminek a szemérem ajkait egy bugyi képtelen ELTAKARNI ?????? MEKKORA vazsinát láttál te hogy nem tudta eltakarni a "BUGYI" ????
2014. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kilóg a bugyi mellett a comboknál a kis szemérem ajkak vagy hogy kell elképzelni azt amikor nem tudja eltakarni a bugyi????
2014. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező! Szerinted az is szép amikor a szőrt sem nem tudja eltakarni a bugyi?
2014. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úristen! Hálát adok neked, hogy az enyémet el tudja takarni a bugyi! :) Hát én ezt elképzelni nem tudom, ilyen nincs. Öreg hapsiknál előfordul, hogy lóg a zacsi combközépig, de nőknél a szeméremajak képtelenség, hogy kilógjon, hacsaknem egy tangaféle, ami még alul és elöl is csak pántokból áll... :))
2014. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi,eljátszanék egy ilyen lánnyal :-)
2014. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a kérdező úgy gondolta hogy nem tudja eltakarni, hogy látszik a bugyiban h van ott valami. Nem pedig kilóg belőle.
2014. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor te a kis szeméremajkakról beszélsz, ami igen, valóban szokott lógni. De egy normális szabású bugyi azt is felfogja. Azt nem magyarázod be, hogy nem.

Amiből kilóghat, azok a nagyon bevágós bugyik, mint pl a tanga, vagy más alul keskeny szabású...


Ha továbbra is azt mondod nincs igazam, akkor bizonyíts, tölts fel egy képet arról az ajakról, vagy keress hasonlót neten!

2014. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd egy elefánt.
2014. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az szép ha a kis szemérem ajkak lógnak mint elefánt füle!
2014. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!