Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy "hogy jön ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy "hogy jön ki a sperma"?

Figyelt kérdés

Ugye van a tipikus lövellés,vízipisztoly effektus.

De felnőtt filmekben láttam,hogy valakinek nem lövell,csak csordogál,kifolyik.


Ez mitől függ,vagy lehet kontrollálni?



2014. ápr. 9. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézzel lehet kontrollálni +izmokkal simán lehet! Könnyebb kontrollálni mint az elélvezést késleltetni izmokkal pl.
2014. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból nekem is csak folyni szokott, de egypárszor volt már hogy lövellt. Azthiszem a szorítástól függ az orgazmus pillanatában, hogy ha a megfelelő pillanatba szorítod meg akkor lövell.
2014. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig nagyon nagyot szoktam lövellni, a barátnőm feje mellett szokott néha átrepülni. :D


De volt hogy a lábai a vállamon és a combjai közül arcon lőttem véletlen, így jött ki a lépés! :D

2014. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyönyörig izgatod, de a kilövellés előtt közvetlenül elengeded a makkot, akkor

általában az első "lövés" még kicsit ugrik, után pedig csorgásba kezd.

Van egy pont az élvezetben amikor csak csorog, de lövellget. Ezt ki kell kisérletezni.

Próbáld ki.

2014. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire izgult fel a férfi ejakuláció előtt!!!!

Minél jobban felizgult annál erősebb az izom összehúzódása elélvezés közben és akkor lövi ki a spermát. Minél többször mész el annál kevésbé lesz intenzív az összehúzódás, mert az izom is elfárad. Ha sokáig önmegtartóztatást folytatsz akkor biztosan látod a "pisztoly effektust".

2014. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát Én minden szexnél csinálok önmegtartóztatást, mert a mostani barátnőm azt szereti ha 25-40 percen keresztül nyomom neki mint az állat! :D
2014. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, PC vagy milyen izom. Ha befeszíted, akkor spriccel, ha teljesen elengeded akkor folyik. Gyakorlat kérdése.
2014. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!