Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A terhesseg elott nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesseg elott nem volt orgasmusom sose es most miota terhes vagyok van legalabb is ugy erzem hogy van mert ijen erzest meg nem ereztem ez elott. Vajon szules utan is lesz majd orgazmusom mikor minden visza fog alni a rendes kerekvagasba?

Figyelt kérdés
kerem erre szeretnek valaszt mert ketsegbe vagyok esve. 31 hetes terhes vagyok.
2008. júl. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem stresszeled magadat, biztosan lesz szülés után is!!!! Sok sikert!
2008. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer érezted, akkor jó eséllyel fogod még érezni, ne félj...
2008. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom valaszaitokat hat remenykedem
2008. júl. 26. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN alhasi boseg terhesseg alatt jobb lesz a szex ha szules utan felepulsz jobb lehet a szex mint elotte az anyasag titkos ajandeka igazi no leszel sokan jobban elvezik a szexet ha mar szultek
2012. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!