Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yvette Cross kérdése:

Mit szólnátok hozzá, ha egy ismerősödről kiderülne, hogy Transzexuális?

Figyelt kérdés
Aki amikor csak teheti szinte mindig nőkent él,sminkeli magát,műkörmöket hord,szolibarna,epilalt,szép nőies szemoldkkel stb.
2014. ápr. 17. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát fiúként csinálja ezeket? Elég nagy sokk lenne, de megpróbálnám elfogadni...
2014. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem transzfesztitát akartál írni? Mert a transzexuális azt jelenti hogy külsőleg férfi, de női nemi szerve van, azt meg nem igen lehet eltitkolni ha ismerősöd.
2014. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja vagy hülyeséget írtam? Javítsatok ki..
2014. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, nem változna semmi.


19/L

2014. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerős, akkor magánügye. Attól még ember ő is. Ha közelebbi az ismeretség, akkor jön a "Ácsi! Töke van a menyasszonynak!" effektus.
2014. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom egy ilyen nem érne meglepetésként. Az esetek túlnyomó többségében azért észre lehet venni a férfi vonásokat az arcán még akkor is, ha már csináltatott szilikonmelleket és eltanulta a női viselkedést.

Engem nem zavarna. Nem vagyok meleg és nem is jönnék össze vele de mindenki úgy éli az életét ahogy neki tetszik. Ha ő nőnek érzi magát és így is él akkor tegye azt.


Hármas, amiről te beszélsz az a hermafrodita. A transznemű pont az amit a kérdező írt. Olyan férfi aki személyiségében nőnek érzi magát és úgy is viselkedik, öltözködik. Szóval gyakorlatilag olyan nő akinek nincs vaginája, hanem pénisze van :D

2014. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az Anikóról derülne ki, hogy ilyen, cseppet se lennék meglepődve. Mindig is azt gondoltam róla, hogy nagyon csúnya nőnek.
2014. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!