Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk izgató, ha szex közben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk izgató, ha szex közben a lány szavakkal bátorít benneteket, hogy erősebben, vagy vadabban csináljátok? Titeket jobban beindít?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyobb a teljesítésivágy.
2014. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, izgató.
2014. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádom ha mocskos szájú a lány.
2014. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. szerintem ez egyertelmüen IGEN.az nem is sex ha csak halgetsz es fekszel mint egy gumibaba. Izgatobb
2014. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bátorítás ("óó ez nagyon jó") nekem tetszik és izgat, az utasítás ("csináld így/úgy") inkább közömbös. Persze teljesítem, de nem különösebben izgató.
2014. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:
Bejön, sőt, az a jó!
2014. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: miért baj,ha a nő megmondja,hogy mit akar és tényleg élvezi. Ha megcsinálod,amit kér elkezd nyögni,sikoltozni. Ez nem izgató,hogy látod meg hallod ,hogy élvezi?
2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Nem írtam, hogy baj, mert egyáltalán nem. Örülök, ha elmondja, mit és hogyan szeretne, mert csak így tud igazán fejlődni egy pár az ágyban. Csupán azt írtam, hogy szexuálisan önmagában nem izgat az, amikor megkér valamire menet közben. Az eredmény persze igen.

2014. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!