Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném a páromat meglepni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a páromat meglepni egy Dominás dologgal! Hol vannak ilyen klubbok? Nem szexre gondolok, csak maga a Dominanciára!

Figyelt kérdés
BDSM, kikötörés és stb...

2014. ápr. 17. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok ilyen klubbokat, de a téma engem is foglalkoztat. F
2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Bp-en kiadó ilyen hely: Lady Leeanna Victoria google-n keress rá.

És Fehérvár környékén is van, de ha beírod Google-ba, hogy kiadó bdsm stúdió, meg fogod találni, nekem is sikerült.

26F

2014. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sztem lepd meg azzal h beöltözöl dominának, latex cuccok, csizma, veszel egy korbácsot meg bilincseket/kötelet ás jól megbünteted :P nem kell ehhez klubb
2014. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a kiadó nekem nem jó, mert én max beöltöznék, de amiket ő mondott, hogy kipróbálná, arra én nam vagyok vevő! :( ezért inkább elvinném, hogy egy olyan valakivel próbálja ki, aki ebben profi és akkor el tudja dönteni, hogy tényleg bejön neki a dolog vagy nem?
2014. ápr. 19. 14:42
 5/20 anonim ***** válasza:

ez komoly???

mi az amit kért és neked már nem fér bele?


még nem hallottam ilyenről, hogy valakinek a barátnője önként bele menjen ilyenbe. vagy együtt mennétek?

2014. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én neretem a szadó dolgokat, se a lekötözős és stb... dolgokat. Kimondottan idegesít és zavar!

Megmutatta, hogy mi a vágya és engem kirázott a hideg!

Szóval, ha ki szeretné próbálni, akkor erre alkalmas személlyel tegye meg! Most melyik a jobb, ha tudok róla és kipróbálhatja minden következmények nélkül? Vagy, ha magától megy el és akár az egész házasságunk is rámehet? Én úgy döntöttem, ha nem is esik jól, de inkább próbálja ki. Lehet megyek vele, lehet nem! Ezt még nem döntöttem el. Nyilán olyan lányt keresek, aki csinos és igényes és lefőképpen tiszta, mint maga a személy, mint az eszközök! Mert ez a legnagyobb parám, hogy ezek a cuccok, hogyan vannak tisztítva és fertőtlenítve?

2014. ápr. 20. 13:25
 7/20 anonim ***** válasza:

értem. hát, a barátod igen szerencsés, hogy ilyen nyitott vagy. végülis igazad van -amíg ellenőrzött körülmények között folyik a dolog, fizetős dominához jár, addig akár egész okés lehet a dolog...

ha a rosszlányok.hu-n nézelődsz találsz pár dominát, illetve ott az smpixie.com is, és van aki csak dominát vállal, aktust nem, gondolom ilyenre gondoltál.

az eszközök tisztaságára nagy figyelmet fordítanak ezek a lányok, mivel nekik a legtöbb vendég visszajáró. általában fertőtlenítik a dolgokat, meg óvszert használnak, meg gumikesztyűt, szóval ilyen téren nincs gond, hogy a korbácsot meg a bőrruhákat hogy fertőtlenítik nemtom :D (de attól még lehet)

meg odefigyelnek rá, h senkit ne verjenek hülyére, mert pl. kezdőknél az ilyen baki előfordulhat néha, h többet akar, mint amit kibír :D


ehyébként érdemes elgondolkozni, hogy tényleg odamész te is, vagy valahogy már az elején közlitek a dominával, hogy te "küldted" őt, vagy te engedted meg hogy menjen, így végülis egész más irányba terelhető egy-egy szeánsz, persze ha minimálisan te is benne vagy a dologban.

2014. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Huh ez nagyon jó amiket írtál! Köszönöm!

A férjem még mindig nem tudja, hogy szervezek neki egy ilyen dolgot :) Még az a nehéz, hogy nézegetem a lányokat, de soknál nem látszik az arc! Mert pl. találtam olyan lényt, aki jókat ír, de az arca olyan bugyuta! Nem csúnya, hanem olyan idétlennek tűnik a szerkóhoz képest. Meg persze volt bennem olyan gondolat is, hogy ha lebeszélem a csajjal, hogy mi a helyzet, akkor megkérem ne kímélje, hátha el megy a kedve tőle, de ez lehet nem lenne korrekt! Szóval van bennem azért kisördög is :) meg para is, hogy mi van ha nagyon bejön neki, akkor fuccs a házasságunknak? Minden esetre nagyon sok hasznos infót adtál és nagyon köszönöm :)

2014. ápr. 21. 20:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Nemtom azóta lett e vmi a dologból?, de azért írok arra amit írtál. Van pár lány akiknek pl. ki van takarva az arcuk és élőben elég dögösen néznek ki.


"megkérem ne kímélje, hátha el megy a kedve tőle, de ez lehet nem lenne korrekt"

nem az h nem korrekt :) de sztem ne így állj a dologhoz.

egyrészt a jó domina azért odafigyel az subra és csak addig megy el amíg úgy érzi elmehet - főleg első alkalommal. a másik meg, h sosem tudhatod, lehet h ettől jön meg mégjobban a kedve, tapasztaltam már ilyet :)

de az, h ott vagy, v legalábbis, belefolysz vmennyir e a dologba az egy jó ötlet.

a fuccs a házasságotoknak, az max a te részedről kérdéses. egy férfi a dominánál ilyen esetben pont azt kapja meg amit a feleségétől nem - minden mást viszont megkap a feleségétől. legalábbis az esetek nagy részében így van, persze rá lehet szokni a dologra könnyen, meg elveheti az ember eszét, de sztem a feleségét senki nem hagyja el ott, aki nem él álomvilágban. inkább a jellemző h asszony dobja ki miután megtudja a dolgot.

de azzal h te belelátsz a dologba vmennyire kontrollált keretek közt tartható a dolog.

egyébként javaslom nektek h a párod hordjon erényövet, és nálad legyen a kulcs, így egyrészt kiélheti az alárendeltségét neked, másrészt egy halom előnyöd fog származni belőle, és nem is kell a szokásos fizikális vagy lelki módon megaláznod őt, csak rá kell jönni, hogy milyen hatalom van a kezedben :) ráadásul biztos lehetsz benne h nem fog megcsalni. de ez csak egy tipp, de sztem a dominától is kérhetsz tanácsokat h mi az amit pl a te esetedben csinálhatsz a pároddal és te sem ellenzed, mert szinte biztos h van ilyen.

2014. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az erényöv egy nagyon jó eszköz :)

Nagyon hamar lehet vele eredményeket elérni és nem egy nagyon vad dolog :)

2014. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!