Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet attól nem tudok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól nem tudok elélvezni, mert túl feszült és ideges vagyok egész nap (ami persze kihat a szexre is)?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kb 1 hónap, sokat cívódóm magammal, párommal és nagyon sokat is sírok.Érzem, hogy feszült, szomorú, ideges vagyok. Sok most a surlódás köztünk.Ennek ellenére minden nap összebújúnk a férjemmel. De én az utóbbi időben nagyon nehezen tudok eljutni a csúcsra. Valahogy az agyam nem tud ráállni a szexre. Pedig nagyon szeretném, szinte mindig én kezdeményezek. Szex közben vizuális képzelgések vannak a fejemben és akkor szokott jól sikerülni, de mostanában semmit nem tartok elég izgatónak. Valahogy nem áll rá az agyam. Mit tudnék tenni?
2008. júl. 26. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kihasználni a nyarat egy kis pihenésre lelkileg is. Olvass valami jó könyvet például és beszélgess el a férjeddel úgy hogy egyszer nem veszekedtek. Szerintem ez jót tenne
2008. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos babámmal vagyok itthon. Sajnos ezért is vagyok feszült. A nyári pihenés kilőve. Talán ez is nyomaszt.
2008. júl. 26. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
szülés után 3 hónapig nem is nagyon szabadna szeretkezni, harmadik harmad és a szülés utána 3 hónap kb kilőve.
2008. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

1-2 honap čs rendbe jösz sztem

Amig te kezdemčnyezel čs kivänod addig nagybaj nincs

Csak ha mär eltaszitod magadtol és neki se lesz jo az mär gond

2008. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szülés után 3 hónap szexszünet? miért? én hazajöttem a kórházból és meg tudtam volna erőszakolni az uramat. A 6 hetet sem gyöztük kivárni.
2008. júl. 26. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy emiat van mostanában az én párom is kicsit sokos mert rengeteget dolgozik.Próbáld eljesen elengedni magad ne godolj semmire.Huhh ha én terhes leszek sem tudom hogy fogom kibirni azt a 6 hetet bár nem tervezem éveken belül:)Sok szerencsét!
2008. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha valami nyomasztja a lelked, akkor probáld meg megbeszélni valakivel [a legmegfelelőbb lenne, ha a férjeddel beszélnéd meg, de ha vele nem akarod, akkor egy barátnőddel.]


Hidd el, ha elmondod valakinek, hogy mi a baj, akkor sokkal jobb lesz,mint ha magadba tartogatnád, és csak gyűlne, gyűlne a sok gond. [olykor ez is okozhatja a vitákat.]


ha vitára kerülne a sor, akkor próbáljatok meg mind a ketten toleránsak maradni, és nem vitázni! ha gond van, üljetek le, és beszéljétek meg egymás közt.


nyugi, csak egy kis pihire van szükséged, meg egy megértő valakire, aki még segítene is ;)


probáld meg, hogy ha alszik a kicsi, akkor pihenj =)


nyugi, hamarosan minden rendben lesz ;)

2008. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a szex a legjobb feszültségoldó!
2008. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!