Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő szemében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő szemében sokat esik lefelé egy férfi, akiről kiderül, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

most ez komoly???

hát pont fordítva!!!

2014. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem, ellenkezőleg
2014. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a-a
2014. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Úristen, hát ilyen alapon mért nem halt még ki az emberiség? Szánalom a köbön!
2014. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szűz férfi nem létezik, mindegyik izmos, napbarnított csődörként pottyan ki az anyaméhből. Olvasgass biológia könyvet
2014. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hány évesen. Én 28 évesen vagyok szűz, ami így leírva biztos nem egy jó pont egy lánynál sem. Azonban ha figyelembe vesszük a külsőm, akkor már senki sem feltételezné, hogy van olyan lány, aki akár csak szóba állna velem.
2014. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem esik lefelé. Bármilyen oka is van, nem számít, legfeljebb elgondolkodom rajta,hogy vajon miért?
2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A szüzesség, a nők kiváltsága.

Egy férfi, soha nem lehet "szűz" (hiszen nincs szűzhártyája, legfeljebb fitymaszűkülete.)

- Egy férfi csakis tapasztalatlan lehet, ha még nem volt dolga nővel.

2014. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Élőben aranyosnak találom, nő a szememben az illető de pl itt, ha írná valaki, hogy még szűz (és még nem láttam róla képet) akkor rögtön arra gondolok, hogy külsőleg, vagy belsőleg probléma van.


Persze kortól is nagyban függ.

2014. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
18:21 : 22 éves vagyok, ez mennyire számít már rossznak?
2014. ápr. 19. 18:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!