Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első szexnél, hogy jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexnél, hogy jobb a barátnőmnek? Leborotváljam vagy ne ott alul?

Figyelt kérdés
Vele még nem beszéltem erről! Régebben leborotváltam de akkor kipattogzott, és nem szeretném ha úgy kéne látnia! Írjatok tanácsokat, hogy lehetne úgy szőrtelenítenem, hogy ne pattogzak ki! Mind a ketten szüzek vagyunk!
2008. júl. 26. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak vagd rovidre. amugy szerintem nem ez lesz a legnagyobb baja, a fanszorod helyet inkabb arra figyelj, hogy ne okoz neki fajdalmat.
2008. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Miért kéne minden áron leborotválnod? Az én barátom mindenhol szőrös, de engem nem zavar. Én úgy szeretem, ahogy van. Az ágyban meg kifejezetten imádom, hogy olyan kis szőrös. :) Nem hiszem, hogy a szőr zavaró tényező lenne a nőknél. Sok sikert. :)
2008. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Szerintem ha a szőrzeted kérdezed akkor vágjad géppel 3mm esre. Én is úgy szoktam, mert vannak lányok akik nem szeretik a tök csupaszat és vannak akik igen. Ezzel a kettő között vagy! Ha mindenképpen szőrtelen akarsz lenni akkor maradj a gyantánál!
2008. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

szerintem előbb beszélj a bnőddel. ;) [én is mindent a barátommal beszélek meg :P [csak mer mi is tervezzük az első együttlétet:$]


Ha kipattogzik, akkor... [most jelenleg én is így jártam:Sam.lány vagyok] én most probálkozok, testápoloval, meg egyéb dolgokkal. de vhogy még nem sikerült semmi. ha tudsz vmit akkor majd szolj légyszi :$ köszi xD



amúgy sok sikert Nektek ;)

2008. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Szerintem ne szedd le, vagy kérdezd meg. De szerintem nem kéne. Ha neked nemjó, akkor meg minek? Fiúknál ez amugy is bonyolultabb gondolom, meg (saját vélemény) a csupasz pasi nem pasi.
2008. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

a legtöb lány szereti ha levan borotvállva, de szeritnem a barátnőd igy is ugy is szeretni fog, ha megteszed magad miatt tedd meg.

csináld vite-el akkor nem pöttyöződik ki. ez egy szörtelenitő krém. csak több ideig kel rajtahagyni mint ami rá van irva mert ez a szőr erősebb mint a lábon levő. de csak pár percel tovább hagyd, ne egy orával.

2008. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
nem lett bajod a veet-től?mert rajt van a dobozon, h nemi szervek környékén a használata tilos...? mert én is szívesen kipróbálnám, csak nem mertem...:S
2008. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy a legtöbb nő a csupasz pasit csípné. Nekem mesélte a barátnőm, hogy a pasija egyszer leborotválta és egyrészt röhejesen nézett ki, másrészt ő kellemetlennek találta az együttlétet. Szóval szerintem maradjon a szőr! :)
2008. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én már probáltam a szőrtelenítő krémet, csak tényleg, rá van írva, h nem szabad használni nemiszervnél.. habár bajom nem lett tőle. :D ;)
2008. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En lany vagyok es a pasim csak nyirja es total jo ugy szerintem ez a kozeput...nah a kipattogozas ellen...en is igy vagyok...deh van tuti modszerem es mar nempattogozok ki...kezd ugy (ha meg hosszu a szor) h olloval levagod(ocvatosan nagyon) es masnap nyugottan borotvald le hasznalj habot hagyd rajta kicsit tovabb h megpuhuljon a szor...rovid huzasokkal borotvald le...utanna mosd le az egeszett es szapannal mosd meg meg 1szer(ez a radirozas)...utanna szord be testpuderrel ez a kulcs:D testpuder lehet illatositott is:Dnekem nagyon bevalt:D es mar most nincs semmi problemam a kipattogozassal:D probald ki:D enyit meger:D sok sikert:)
2008. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!