Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy ha valaki biszex akkor az perverz?

Figyelt kérdés
Én is biszexuális vagyok, és nem is titkolom. De emiatt azt mondják perverz vagyok, mert nekem mindegy hogy fiúval fekszem le vagy lánnyal. Arra miért nem gondolnak hogy ez nem csak a szexről szól? Képes vagyok beleszeretni fiúba ugyanúgy mint lányba, igazából az emberbe szeretek bele, nem a nemébe (vagy nem tudom hogy lehetne ezt jól megfogalmazni). De ez miért lenne perverz dolog?
2008. júl. 26. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem perverz. a szexuális orientáció nem választás kérdése - a hajlamot alapvetően a gének határozzák meg.

azok mondják perverznek, akik előítéletesek, és mindent, ami a többség szokásaitól eltér, nem tudják elfogadni.

2008. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Én is hasonló cipőben járok!Szintén bisexuális lány vagyok és akik tudják azok között vannak olyanok, akik azt hiszeik szerintem, hogy aki szereti a lányokat is az már egyből rámozdul minden lányra.Pedig ez nem igaz!!

Egyáltalán nem perverz!!!!

2008. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert az vagy! és egyáltalán nem válogatod meg még nem szerint se hogy kivel fekszel össze!
2008. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
utalom az ilyen egysegsugaru emberek ( mitn pl az elozo valaszolo) nem nem alapjan kell megvalogatni hanem szimpatia, vonzosag, kisugarzas alapjan. en is biszex vagyok, engem meg soha sem pervezresztek le, de ha valaki megtenne, annak nagyon belemasznek az arcaba...mer az olyan emberek akik pl a buzikat dobaltak, nah ok az elsok akik ha hazamennek egy jot vernek egy olyan kepre amin ket csaj van... de ezt sohasem vallanak be
2008. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

én is az vagyok csak fiú.

most nem kell az oltás hogy undoritó vagyok vagy ilyesmi csak szeretnék a kérdésre válaszolni.

én is ugy vagyok vele hogy nem a szex a lényege az egésznek hogy most melyikkel jobb, vagy melyiket szeretem jobban. nem erröl van szó hanem magárol az emberrröl, és mindegy hogy lány vagy fiú, én ugy érzem az is csak külsőség mint mondjuk az hogy valaki kövér e vagy sovány, tudom ez egy durva példa de én igy érzem hogy az számit ami belül van, a test pedig mindkettő vonz. szeirntem ez nem perverzség. az a perverzság ha valaki állatokkal csinálja, persz ugy tünik az még jobban elfogadott minthgy én a fiukat is szeretem.

2008. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok biszex, egy 18 éves átlag csaj vagyok! Semmi bajom a biszex emberekkel, szerintem mindenkit elkell fogadni olyannak amilyen! Csak sajnos az ember annyira idiota, hogy mindig csak a másik hibáját, ebben az esetben különbséget látja, de önmagát nem látja, hogy mennyi hibája is van! Az emberek büszkék és gyávák, az érdekli öket a legjobban, hogy mit mond a másik és nem az, hogy legyen saját jellemük! Ezért tisztelem is a biszex meg a meleg embereket, mert felmerik vállalni azt amit éreznek! "Ha befogadsz egy kutyát és gondoskodsz róla, nem fog megharapni, ez a legfőbb különbség egy kutya és egy ember között!"
2008. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
nem,nem perverz vagy,csupán nem vagy normális ember. bár úgylátom itt rokonlelkekre találsz. manapság nagy a kereslet a devianciára.
2008. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne lenne normális ember??????Szerintem ebben nincs semmi abnormális.Már ősidők óta jelen van az emberiség történetében a bisexualitás.
2008. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a pedofilia is. az sem normális dolog.
2008. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
68%
Én magam is biszex vagyok,pedig 2 gyerekem van és ez nem változik,a párom is elfogadja,igaz a baráti kör nem tudja,mert elég prűdek :)Amikor jólesik és van hozzá partner miért ne.
2008. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!