Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasiknak milyen érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak milyen érzés a prosztata masszázs?

Figyelt kérdés
Hülye válaszokkal kíméljetek. Akinek csinálták irják le a véleményüket. Vagy aki a párjának csinálta. Megkérdeztem a párom szeretné e de nem. Nem baj, nem erőltetem. Csak a véleményekre vagyok kíváncsi:)
2008. júl. 26. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem nem hagyja a párom,mert idézem: hülye érzés amikor a szőrös fenekénél turkálok...csikis neki ott a feneke belül,pedig én csinálnám neki ha hagyná
2008. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is csinálnám, mert állítólag jó... De ha nem, akkor nem erőltetem:S Amugy magamnak tom milyen nekem ott, csakhogy nekem REMÉLEM nincs prosztatám. ...
2008. júl. 27. 08:18
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Állítólag fél perc alatt is orgazmust okozhatsz! Úgyhogy szerintem jóó.. :) Mondjuk én nem csinálnám :-#
2008. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ilyet olvastam... De... ezvan... Én megcsinálnám neki, hogy jóóóóólegyen neki...:)
2008. júl. 27. 14:46
 5/13 anonim válasza:
94%

Fel tudsz nyúlni úgy is, hogy ne fájjon. Nagyon gyengéden kell csinálni, figyelni kell a párod rezdüléseit és észre kell tudni venni, ha neki nem jó. Például a hosszú köröm nem túl előnyös ilyenkor, mert azzal elég komoly fájdalmat tudsz okozni akaratodon kívül. Sikosítóval még egyszerűbb a "behatolás".

Az én párom belement, hogy kipróbáljuk és mindkettőnknek bejött a dolog. Őt rettentően izgatja, én pedig ettől még jobban beindulok!

2008. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

A legegyszerűbb, ha szopás közben hozzászoktatod, hogy ott "hátrafelé" is kalandozhat a kezed. Masszírozd a heréi alatt, az ánusza felé a gátját, az is nagyon jó érzés. Ha már ennyit enged, akkor megérzi, hogy mi a lényege a prosztata-masszázsnak. :)


Ha tovább tudod vinni úgy, hogy krémmel, síkosítóval masszírozod, és még hátrább kalandozik a kezed, nem fog nagyon tiltakozni. Főleg, ha a körmöd rövidre van vágva, és nem erőlteted. Elég, ha a mutatóujjadat az ánuszán tartod krémes kézzel, és úgy szopod. Nem bírja ki és beleül :)

Ha már bent vagy, a hasa felé tapintva, óvatosan, megtalálod. Mozgasd körkörösen az ujjad körülötte, mintha egy diót simogatnál körbe-körbe, természetesen, szopás közben.


Ha ezek után sem fog könyörögni minden alkalommal, hogy csináljátok, lehet, hogy nem nyitott az új dolgokra :)

2008. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megmutatom neki a válszokat, hátha enyhül a szíve:)
2008. júl. 29. 07:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha valaki olvassa még ezt a kérdést: akkor csak annyit, hogy megcsináltam a páromnak, 69 közben, nem ellenkezett, sőtt, nyögött is, de mondta, hogy nemfályt, csak fura. Úgyhogy többet nem. Nem lett jobb, inkább arra figyelt, elöl mi történik. Csak azért írtam, hátha érdekel valakit egy tapasztalat:)
2008. aug. 31. 17:05
 9/13 anonim válasza:
56%

Sziasztok!

A prosztata masszázsal vigyázni kell mert nem rég olvastam gy orvosi oldalon hogy ritka esetben szívleállást is okozhat!!!!ha megtalálom az oldal címét ideírom majd ha esetleg valaki kételkedne!

2009. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

időközben megtaláltam az oldal címét itt van!

[link]

2009. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!