Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Esemény utánit vettem be és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utánit vettem be és még nem jött meg lehet baj?

Figyelt kérdés
Ápr 2 elmúlt a menstruációm aztán azon a héten vasárnap hajnalba történt egy kis baleset és ápr 7 vettem be az esemény utánit tablettát. Nem voltak utána tüneteim majd 6 napra rá vérzésem volt ami 3 napig tartott. Múlthéten vasárnap kellett volna megjönni-e de fájt a mellem is és a derekam is azon a héten. Most érzem h a hasam alja fáj egy kicsit. Lehetek terhes ? aggódnom kell? és mennyit késhet még? ÍRJATOK MERT FONTOS !

2014. ápr. 28. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra a 3 napos vérzésre számold rá újra mikor kell megjönnie.
2014. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az a három napos vérzés normális volt és azt jelenti,hogy hatot a gyógyszer ? Akkor nem értem,hogy miért érzem úgy meg éreztem mint ha megakarna jönni. Rá számoltam és május 12 körül kellene megjönni-e. Remélem nem lesz semmi :S
2014. ápr. 28. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. 15-én jött meg ha jól számolok,tehát adj hozzá 21 napot,úgyhogy bőven május elején jön majd meg legközelebb...De mivel már eltelt 2 hét az esemény óta,ezért nyugodtan vegyél el terhességi tesztet,biztos ami biztos alapon,mert az már kimutatná, hogy nem hatott a gyógyszer.
2014. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen hogy számoltam én is május eleje fele tippelek!! venni akarok bár mondjuk semmi terhességre utaló jelet nem észlelek de azért tudom,hogy ez a gyógyszer se 100% hat !! Bár bízok benne,hogy nekem segített (első ilyen alkalom volt és az utolsó is) de remélem,hogy csak a gyógyszer kavart be !!! De minden képen fogok tesztelni és reménykedek benne,hogy nem lesz semmi ! köszi a válaszokat!
2014. ápr. 28. 16:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!