Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy hohy még nem vagyok terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hohy még nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
párommal már fél éve ovszer nélkül csináljuk és azon csodálkozom hogy nem vagyok terhes persze az élvezésnél mindig kiveszi szal nem megy el bennem de aszt mondják hogy a megszakitás nem gátol terheségben..akkor mi lehet az igazság?
2014. ápr. 28. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most teherbe akarsz esni vagy nem?
2014. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyne gátolna baze....
2014. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyereket szeretnétek vagy csak jampiskodtok? Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha szeretnétek babát akkor mindent bele, ha nem akkor védekezzetek, mert ketyeg bomba!
2014. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen mi a meglepő?
2014. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ne vegye ki. Minden cseppjét bele...
2014. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
21éves vagyok a barátom 23lessz májusban ...nem jampiskodunk csak nem értsük hogy mi lehet ez de ha be adodna egy kis baba akkor biztos megtartanánk:)
2014. ápr. 28. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
ha gyerekeret akartok akk beléd kell élvezzen ha nem akkor meg jól csináljátok mi is 2 évig így védekeztünk aztán más okból fogamzásgátlót kellett szednem és azóta azt használunk
2014. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezés Pearl-indexe 35. Ez azt jelenti, hogy egy évnyi ilyen védekezéses nemi élet mellett 100-ból 35 nő esik teherbe. Te vagy a többi 65 közé tartozol, vagy várjátok ki a teljes évet. :)
2014. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mer ha bedugja gumi nélkül, de kiveszi mielőtt az a fehér anyag jönne, az nem azt jelenti ám hogy terhes leszel.


a MEGSZAKÍTÁSOSnak hívják. érted buta?


hol olvastad hogy 100% terhes leszel ha bedugja a lompit gumi nélkül?


vagy most a kis tiniket buzdítog a kotony nélküli töcsökre?


remélem elég hibásan írtam hogy megértsd.

2014. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!