Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Teherbeestem vagy sem eross...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbeestem vagy sem eross barnafolyasom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A baratommal egyutt voltunk, es az ovszer leellenorzesekor eszleltem egy kis szivargast, majd kiderult h kivolt lyukasztva a csomagolas, de csak akkor szivargott ha erossen megnyomtam egyik felet( ugye feltoltottem vizzel) es ugy dontottunk, hogy nem veszunk 72orast, es lehet, hogy ez egy rosz dontes volt..


Tegnap megjott, de eross barnafolyas folyik, es elegge felek, szerintetek ez mit jelenthet?



2014. ápr. 29. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszel tesztet az megmondja! Mi nem tudhatjuk.
2014. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez igy van, en csak azert raktam fel a kerdedt, hatha valaki volt hasonlo heluzetben es segithet.

En is tudom, hogy nem tudhatja ezt mast, de hatha kerul olyan aki tud segiteni, mert volt hasonlo tapasztalata.

2014. ápr. 29. 20:02
 3/8 A kérdező kommentje:

Kerdest* helyzetben*

Bocsi elirtam :P

2014. ápr. 29. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:

A barna folyás az minden esetben vérzés... lehet a menzesz előhírnöke, de lehet beágyazódási vérzés is.


Mikor volt meg utoljára? Most akkorra jött meg, amikorra vártad?

Mikor voltatok együtt?

2014. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 viktorvarga ***** válasza:
majd biztos egy tűhegynyi lukon átvergődik 1 db sperma és pont meg is termékenyít...
2014. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Viktorvarga Isten adja, h az az ironia amit a mondatod hordoz ugy legyen, es ne legyen semmi baj :-)


Amugy amikor a baj tortent, az ezelott 10nappal volt! Es utanna meg egyutt voltunk, de akkor nem tortent semmifele gond.

a menstruaciom sajnos alapbol zavaros, folyton vagy hamar jon vagy kesik most a naptar szerint amit vezetek 8nappal korabban jott. De ez lenne a masodik nap es sajnos meg mindig barnas :( szerinted mit jelenthet? Koszi a valaszod! :-)

2014. ápr. 29. 20:23
 7/8 anonim válasza:
Ha olyan 8-10 nappal később kéne megjönnie, és most van a barnafolyás több napja is, akkor az vagy azt jelenti, hogy a szex miatt megindult előbb a menstruációd, de mivel nem volt még rá kész a szervezet, ezért barnafolyás van csak (ez a valószínűbb!), de maga ez a barnafolyás jelenthet méhen kívüli terhességet is, de ahhoz előbb a szex után kihagy egy hónapot a menstruáció és 2 hónapra rá van a barnafolyás. De ez semmiképpen sem az, bizonyára az első verzió történhetett, úgyhogy nyugodj meg, amíg folyik valami, addig nem vagy terhes :)
2014. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj igazaaan koszonom, ez megnyugtato :-)
2014. ápr. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!