Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti meddig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meddig bírjátok orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

Azért írtam, hogy orgazmus, mert az elélvezésre vagyok kíváncsi, tehát olyanok válaszára is, akiknek nincs pasijuk és maszturbálnak.

Van olyan lány, aki egy napig sem bírja?

Válasznál kérlek írjátok a korotok és hogy maszti vagy aktus közben élveztek.



2014. ápr. 29. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó. Volt már, hogy hónapokig, volt, hogy egy napig sem. Ha van (megfelelő) partnerem, akkor nyilván jobban igénylem a szexet, akkor napi több orgazmus is bőven belefér. :) De akkor a partnert igénylem, nem magát az orgazmust.

Amikor nincs, akkor meg teljesen változó... azon is múlik, hogy van-e olyan pasi, aki foglalkoztatja a fantáziám. Ha van, akkor a hormonszintem is az egekben van. Tehát nálam a szexualitás igénye teljesen pasifüggő. :)

2014. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max 5 nap
2014. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szomszéd csaj szexigénye napi 2-3


de ha nincs aki megdugja akkor is maszturbál 1x

2014. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közel egy éve nincs pasim és nem szoktam maszturbálni... szerinted? :D


Bírni bírom, "csak" kissé nagyon eltorzult a szexuális érdeklődésem. :) Egyébként van egy "múzsám", róla szoktam álmodozni, fantáziálgatni, írogatni-rajzolgatni stb.

Az kissé kikapcsol és levezeti a felgyülemlett energiáimat. Persze, egy valódi, hús-vér srác jobb lenne, csak sajnos az érdeklődők nem ütik meg az álompasim szintjét, aki meg esetleg megütné, azt meg én nem érdeklem vagy éppenséggel nem is tud rólam.

Ezért maradok én örökre egyedül. :P


20/l

2014. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orgazmus nélkül sokáig, viszont szexuális izgalom nélkül nem sokáig. Jobban szeretem azt az állapotot, ami az orgazmusig tart, mint magát az orgazmust - és ezzel az izgalom végét, ugyanis nekem utána elmegy minden kedvem.


21/L

2014. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 nap max, aztán kinyalatom magam a szomszéd lánnyal.
2014. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!