Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ebből történhet valami rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből történhet valami rossz dolog?

Figyelt kérdés
Egy városombéli lány már régóta ismerősöm fb-n de nem igazán beszéltem vele sokat, a nevén kívül semmit se tudtam róla, és valamelyik nap láttam hogy facen vége lett a kapcsolatának, írtam neki hogy mi baj, beszélgettünk egy picit, aztán felajánlottam neki egy kis búfelejtő filmezést nálam, beszélgettünk beszélgettünk a filmezésről, és kilyukadtunk oda, hogy szex lesz, eljött az X nap, találkoztunk, dumáltunk, de igazából róla nem tudtam meg nagyon továbbra se semmit, bár igaz nem is kérdeztem és nem is nagyon érdekelt, felmentünk hozzám, filmeztünk összebújtunk, de nem feküdtem le vele, csak szolidan benyúltama bugyijába és kicsit újjazni kezdtem, kérdeztem tőle hogy baj e, vagy szabad e azt mondta igen, aztán mikor abbahagytam elkezdett sírni hogy hiányzik neki az ex pasija stb, hazakisértem, és hazafele kiderült róla egy rémisztő hír... a lány akit én 16 évesnek hittem kiderült hogy csak 13, én pedig 22 éves vagyok, és most napok óta nem beszél velem. Régen jártam úgy egyszer hogy féltékeny exem megvádolt hogy megerőszakoltam egy őt és nehezen tudtam bebizonyítani az ártatlanságomat. Ezt ennek a lánynak is elmeséltem, és most attól parázok, hogy ez is kitalál valamit, ebből én mindenképp rosszul tudok kijönni? a franc se gondolta volna hogy ennyire fiatal, szóba se álltam volna vele... a beszélgetésem megvan vele fb-n. van okom bármitől félni? semmire nem kényszerítettem meg semmi, a lány szűz se volt vagy ilyesmi.
2014. ápr. 29. 20:07
 1/5 viktorvarga ***** válasza:
hu bazz.azt offold.
2014. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebből börtön lesz!
2014. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úr isten úr isten úr isten....13 èvesen nem volt szüz O.o most sírjak vagy nevesek? És még mindig úr isten úr isten úr isten
2014. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

"nehezen tudtam bebizonyítani az ártatlanságomat"


Még jó, hogy nem is kell. A bűnösséget kell bizonyítani, nem az ártatlanságot.

2014. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hivatalos eljárásra gondoltam, a lány szülei akartak feljelenteni, hogy én megerőszakoltam és előttük kellett bizonyítanom, szerencsére minden windows live messenger beszélgetés mentre volt a gépemre a lánnyal és abból minden kiderült így belátták, hogy a lány csak hazudott.. de iszonyatosan nehéz volt ezt kijárni hogy meghallgasson 2 felbőszült szülő, persze érthető énis először a saját gyerekem védeném (ha lenne)
2014. ápr. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!