Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek? Tényleg igaz, hogy kevés az orálisan jól kényeztető srác?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, olvastam cikkeket, ebookot, vidókat, yoni masszázs anyagokat, tanulmányoztam dolgokat, a női testről, működéséről, hogyan kényeztessünk nőket, témákban is.

De nem egyszer futottam össze olyan cikkekkel, amikben azt írják, hogy kevés olyan férfi van aki jól ért az orális szexhez. És ha valaki jól tudja csinálni, akkor nagyon is maga köré tud csavarni egy nőt.


Erről mi a vélmeényetek, tényleg kevés pasi tudja jól használni a nyelvét és ujjait?



2014. ápr. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt részem elég kevés pasival találkozni, aki értette a dolgát.
2014. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hm... eddigi tapasztalataim szerint a srácok kicsit jobban lelkesek, mint amennyire ügyesek ebben :)

Viszont a mostani barátom eszméletlenül jó, bár vele eléggé passzolunk a szexben, lehet csak ez a nyitja.

2014. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy sok pasi hogyan csinálja, nekem akikkel eddig dolgom volt azok ügyesek voltak, kellő odafigyeléssel, szenvedéllyel, türelemmel, odaadással, hosszasan és nagyon élvezetesen nyaltak és/vagy ujjaztak is közben, úgyhogy nem panaszkodom.

De biztosan vannak akik kevébbé ügyesek, de ez is mint sokminden más tanulható :)

2014. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, így van. ujjak terén jobb a helyzet.
2014. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az előző kapcsolataimban borzalmasak voltak. Viszont a jelenlegi párommal eszméletlen jó. Olyan technikákat bevet, hogy csak ámulok. Ha tényleg kevés az ilyen srác, akkor azthiszem roppant szerencsés vagyok.
2014. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, személy szerint nekem a Párom nagyon érti a dolgát, nagyon jól ujjaz és nagyon jól használja a nyelvét is, én imádom ha orálisan kémyeztet, majdnem olyan jó mint a szex. :)
2014. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, ez így van, sajnos a legtöbb férfi vagy muszájból, nyűglődve hajlandó csak a nyalásra, ami nem véletlenül lesz pocsék és kínszenvedés, a maradéknak meg nagyobb a lelkesedése mint a tehetsége. nekem nagyon fontos a nyalás, csak ettől van orgazmusom, az aktustól nincs, tehát aki ezen a téren nem jó és nem hajlandó sokáig csinálni, azzal nekem nincs keresnivalóm. de sajnos belefutottam már olyanokba akik szörnyűek voltak.
2014. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk kifejezetten jól szopnak. Jobban csinálják mint a lányok.
2014. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És adnátok tippeket lányok, hogy pl mit élveztek, ha mit csinál a nyelvével. Tudom mindenkinek más, de ha többen írtok olyat amit élveztek abból tudunk meríteni férfitársaimmal, hogy még nagyobb élvezeteket okozhassunk nektek!!
2014. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CHRIS4 ***** válasza:

Hát ezért nem tudnak sokan semmit a sexről! :D

Ne egy idegent kérdezz meg, hogy mi a jó a b.nődnek, hanem a b.nődet!


Ha meg csak "olvasgatni" akarsz, kérdezd meg egyszerűbben, hogyan masztiznak a nők. :)

2014. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!