Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy bi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy bi vagyok e vagy sem?

Figyelt kérdés

L, Fiúkat biztos hogy szeretem. Nem volt, hogy tetszett volna egy lány, mármint úgy, hogy belezúgsz, mint egy fiúba, viszont szépnek tartom a női testet, és ha egy lánynak jó alakja van azt megnézem. Meg például ilyen fantasy karaktereknél, amiknél a lányok ugye rohadtul szexuálisan vannak ábrázolva (pl. lol) először a lányokat nézem meg jó részletesen mindegy hogy a mellette lévő pasinak mekkora izmai vagy milyen arccsontja van.

Akkor bi vagyok vagy nem szerintetek?


2014. ápr. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj es kiferitem :)
2014. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah privi 'hívásokat' nem kérek köszi 1részt fiatal vagyok hozzá másrészt van barátom :D de azért köszi :D
2014. ápr. 29. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre csak egy módszer létezik:

Fogd meg a bal kezed mutató és hüvelykujjával az orrodat, a jobb kezeddel a bal lábadat, és ugrálj körbe a szoba összes sarkában háromszor. Ha ez megvolt, kezdj el pörögni az óramutató járásával ellenkezően addig, amíg valamelyik füled el nem kezd csengeni. Ha a bal füled, akkor bi vagy, ha a jobb, akkor nem vagy az. Ha mind a kettő cseng, akkor meg kell ismételni a tesztet.

2014. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!