Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól orálisan kielégíteni egy fiút? Hogy vegyem a levegőt hogy ne legyen hirtelen öklendezés?

Figyelt kérdés
Bár a barátom élvezi de nem vagyok még elvárásomnak megfelelő és szeretném ha tényleg nagyon élvezné.
2014. ápr. 29. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az orrodon vedd a levegőt
2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a párod méretét de szerintem ahhoz hogy jó legyen neki nem kell tövig be kapni neki. És akkor nem fogsz öklendezni.amugy meg az a legjobb ha vele beszéled meg. Majd ő meg mondja hogy jó neki és akkor mindenki boldog :-)
2014. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

- ne fogazz

- kezdd lassan majd fokozd a tempót

- élvezettel csináld

- nèzz időnként rá kacéran, kaján mosollyal a szád szélén

- nézd a reakcióját és fokozd úgy ahogy érzed hogy jobban élvezi

- bő nyállal szopd

- szopjad úgy is hogy közbe vered a farkát illetve a kezed használata nèlkül is

- told be addig ameddig kellemes neked a szádba (torkodig) és szopjad-szívjad felváltva

- kapd be a golyóit is és szopkodd meg őket, de miközben szopod a farkát a golyóit lágyan masszirozhatod

- ha megfelelő a tempó akkor hagyd hogy a szádba élvezzen, hogy lenyeled-e az már a ti dolgotok (én javaslom, mert fincsi)

- ha elélvezett, akkor még finoman és érzékien szopjad neki de óvatosan mert ilyenkor már érzékeny a makk is

- majd lassan nyald végig hosszában és adj rá egy puszit, ezzel jelezve hogy részedről megtettél mindent

- mindeközben a levegőt az orrodon keresztül célszerű venni

2014. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!