Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Ha a kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a kapcsolatban, amiben még nem feküdtetek le a partneretekkel, megtaláljátok a fiútoknál az óvszert, mit gondoltok, rosszul esik?

Figyelt kérdés

Pl. szobájában óvszert találtok, bontatlan csomagolás ( csakhogy most ne jöjjön olyan komment, hogyha bontott, akkor mással járhat, nemjár a srác senkivel) .


Ti ilyenkor mit gondoltok?

Vagy semmit, elfogadjátok, hogy a srácnak van és kész.

De úgy, hogy a srác nem erőlteti a szexet, szóval, ha szóba jön megmondja, nem arra kell a csajnak és vár.

De ilyenkor a lányoknak megjelenik valami rossz gondolat a fejükben, vagy nem történik semmi?



2014. ápr. 29. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
miért esne rosszul? örülj neki h felkészült és így bármikor elragadhat a hév titeket. az én barátomnak is mindig van a szobájában pedig MÉG csak nem is szexelünk. szűz vagyok.. 22/l
2014. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele fiúként, hogy ez inkább azt mutatja , hogy előre fel vagyok készülve. Nem az lesz, hogy ha majd egymásnak esnénk, nincs óvszer és emiatt kell visszafogni magunkat, mert nekem nem volt óvszer, hanem felkészültem előre.
2014. ápr. 30. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!