Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az gond ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond ha a párom jobban élvezi hogyha orálisan juttatom el a csúcsra mintha belém élvezne? 20/L

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy szereti ha orálisan kényeztetem, sokszor belém is élvez, de többször volt már hogy jelezte hogy "máshová szeretné". Persze mindkettőt élvezem, szeretem orálisan is kényeztetni, ő nem mondta hogy jobban szereti ha a számba élvezhet, de volt már hogy engem kielégített, aztán én szájjal fejeztem be neki. Semmi bajom nincs a "végtermékkel", szeretem, de nem tudom hogy ebből később lehet-e gond hogy úgy jobban szeret elmenni. Vagy ne aggódjak, ez normális?

2014. ápr. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, kérdezd meg mit szeret a legjobban és add meg neki azt. :)
2014. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2014. ápr. 29. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasik többsége jobban szereti az orális szexet. Ugyan akkora élvezet, 0 munkával. Normális, hogy jobban szereti csak hagyni, hogy kényeztesd. De ezt is túlzásba lehet vinni. Ha a pasi folyton csak ezt akarja, akkor valami gond lehet. A szeretkezés a lelki kapcsolatot is ápolja, míg az orális csupán az élvezetről szól.
2014. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem folyton csak ezt akarja, rengetegszer szeretkezünk, csak a végére eléggé kifárad, pedig sokszor váltunk, és én hamarabb el tudok élvezni mint ő. Lehet hogy ezért. De ha napokon keresztül csak húzzuk egymást, akkor nincs ilyen, hanem belém élvez.
2014. ápr. 29. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem is. Nem kell magamnak megdolgoznom az élvezetért. Végül is a lánnyal is ez történik nem?
2014. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond.
2014. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, baromira tévedsz ha azt hiszed hogy a töcsköléstől elélvező lányok nem dolgoznak meg az orgazmusért. ha tudnád hogy milyen összehangolt tudatos hüvelyi izommunka és agyi ráhangolódás van mögötte, nem hinnéd azt, hogy a te farkad körül forog a világ. :)
2014. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!