Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy pasi szeme feltűnően csüng a dekoltázsotokon?

Figyelt kérdés

Észreveszitek, ha lopva nézi?

És ilyenkor ez jó érzés, hogy érdekli, vagy inkább zavaró?

Egyébként a divat/trend miatt szokott látszani a fél melletek, vagy direkt azzal a szándékkal, hogy a fiúk epedjenek értük?



2014. ápr. 29. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
sajnos nincs nagy dekoltázsom :( Így nem is szokták megnézni
2014. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz nem kell nagy mell, hogy valakinek szép dekoltázsa legyen. És másképp is lehet vonzó, egy kicsi mell is... ha sejtet vagy a megfelelő ruha finoman domborodik... azt is megnézik a fiúk
2014. ápr. 29. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Komolyan? Azt hittem ha már kicsi a mellem rám se néznek :/
2014. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
nekem sincs nagy mellem. a sejteto dekoltazs, vagy a nagyon feszes felso viszont mindig vonzza a ferfiak tekintetet. ha megnezik az nem zavar, de ha a mellemnek beszelnek nem pedi nekem az igen.
2014. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsik a melleim ezért soha nem veszek fel olyan felsõt ami kiemelné. Ha kitenném a melleimet akkor pont az lenne a cél, hogy nézzék, tehát nem zavarna, hogy ha bámúlnák.


19/L

2014. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha.megnézni, de mondjuk ha durván bamulja, vagy még róla is beszél mert már így is jártam randin az zavar

Én nem azért veszek (ha veszek) kivagottabb felsőt hogy bamulják a srácok meg akkor általában egész nap igazgatom hogy ne mutassaon többet mint kéne

2014. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hadd nézze 23L
2014. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha feltűnően csüng, az zavaró. ha észreveszem hogy néha lopva odapillant, az imponáló lehet:D
2014. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ha felvettem valamelyik jobban dekoltált felsőmet, akkor meg fogják nézni a mellem. Nem zavar, kicsit még hízelgő is, csak ne hozzák szóba, és ne a mellemmel beszélgessenek :)
2014. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ki nézi. Lehet inkább elfordulok, de lehet inkább domborítok. :-) Bár nagyon nincs mit.
2014. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!