Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki az én farkam fénykép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az én farkam fényképével csajozik, az plágiumot követ el?

Figyelt kérdés
Szerintetek minek minősül más farkáról készült fotóval csajozni?

2014. ápr. 29. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Farokképpel nem lehet csajozni. Próbáltam.
2014. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ökörségnek

csak ha használja is helyetted:DD

2014. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is. Micsoda dolog más farkával üzérkedni itt gyakorin?
2014. ápr. 29. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
de az, és?
2014. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jogi szakvélemény: mivel nem vagy felismerhető a nemi szervedet ábrázoló képről, így a személyiségi jogaid nem sérültek, nem valósul meg képmással való visszaélés.

A szerzői jogai - mint a fénykép készítője - viszont sérültek. Felléphetsz magán- és büntetőjogi eszközökkel is.

2014. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
védd a farkad, én azt mondom.
2014. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ügyvédelve.
2014. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy jut bárki a te farkad fényképéhez? Ha hagyod, hogy hozzájusson, akkor ne háborodj fel, ha azt felhasználja! Örülj annak, hogy annyira jónak tartja, hogy érdemes mutogatni, és légy büszke rá, a kérdésed alapján másra úgysem vághatsz fel! A következő farokfotózás előtt lásd el a névjegyeddel, így egyértelművé válik, hogy a tied szerepel a képen, és más nem tud visszaélni vele!
2014. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy felraktad valami képmegosztóra nem léphetsz fel még mint a kép készítője sem.
2014. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem volt ez a kérdés véresen komoly. :D

Persze majd pert indítok és megmutogatom a per tárgyát, avagy a szóban forgó képet a jogásznak nem? :D

2014. ápr. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!