Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szextől nem fog rosszabbodni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szextől nem fog rosszabbodni a méhszájsebem? L21

Figyelt kérdés
Egy éve derült ki,hogy méhszájsebem van, pár hete megint voltam az orvosomnál,ugyan úgy megvan, de azt mondta,ezzel nincs teendő.Mégis aggódom,hogy a szex nem ront a helyzeten? Nem szoktam durván szexelni,de néha van hogy érzem,hogy ott érzékenyebb az a hámrész.

2014. ápr. 29. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából én még csak olvastam a dologtól, de tudtommal emellett lehet szexelni, mondjuk ne egy 25 centis mérettel rendelkező férfival tegyed, de szerintem nem lehet probléma még annál sem.
2014. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem hámrész, max nyálkahártya.

de, rosszabbodhat, hiszen ha a hímtag szex közben éri a méhszájat, az amúgyis kellemetlen és fájdalmas tud lenni. ha rövidebb a partner... akkor nagy gond nem lehet

2014. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd már meg az orvost. szerintem bánthatja. én is kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óvszert kell használni mindenképpen,mert a seb miatt a fertőzések miatt veszélyben vagy....
2014. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!