Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Állandóan stresszelek. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan stresszelek. Van olyan mikor olyan fáradt vagyok, hogy egyszerűen nem bírok szexelni. Merevedésem van de blokkolok. A feleségem: Gyönyörű, kedves és tökéletes az ágyban. Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok. Munka, gyerek egyéb teendők ea a végén nincs erőm (mentálisan) a szexhez?!

#szex #férj #öregség #kielégülés. Feleség
2014. ápr. 30. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én fele olyan idősen mondom néha ugyan ezt...csak persze nem a feleségemmel és nincsenek gyerekeim.

De akkor neked miért ne lehetne ez a gondod ?

2014. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos a gyönyörű, kedves és tökéletes az ágyban feleség hiányzik a képből.
2014. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekem az ilyen feleségen kívül még ez a szexblokk dolog sincs, bár ez nem hiányzik.
2014. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pofon ***** válasza:
Szerintem, ha el tudod választani, hogy mit kell megcsinálni, és mi az amit szeretnél csinálni(feleségeddel pl), akkor már érdekesebb is lesz a dolog. Csak emlékeztesd néha magad arra, hogy miért tetszett meg a feleséged és, hogy milyen volt amikor még nem volt gyereketek. Gondolom úgy azért izgalmasabb volt. Fantáziálj róla egy kicsit, néha!
2014. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor stresszel az ember,ha nem ura a helyzetnek,nincsen a kontroll a kezében.

vagyis vedd át az irányítást.

írj szépen egy listát,hogy mi az ami stresszel téged,aztán húzogasd ki az életedből szépen a számodra idegesítő dolgokat,vagy pedig növekedj fel hozzájuk.

2014. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyuerűen, leblokkolok. Van, hogy még a francba is elküldöm szegény asszonyt, mert már annyi dolgom van. Munka, gyerek, közös program ez meg az meg saját hobby meg szeretsz-e? Miért nem válaszolsz? A csomo kérdés. Egysre több kérdés és én egyre jobban dsak szeretnék kicsit egyedül lenni el is engedne de akkor meg bűn tudatom van. Asszony meg szexelne állandóan én meg fáradt vagyok és blokkolok.

Komolyan mondom ez a nő az életem, de nem megy.

2014. ápr. 30. 14:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!