Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kizarolag szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizarolag szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnek,mert meg nem voltam ilyen helyzetben,de mindig is ki akartam probalni,h csak szex legyen,nem egyejszakas,hanem olyannal ,akit legalabb egy kicsit ismerek. De felek is tole. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Siman kulon tudtatok valasztani a szexet az erzelmektol? Vagy volt,h megbantatok?

2014. ápr. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen kapcsolatom, hát miért is ne, szerelem lett belőle, utána szakítás, és szenvedés. Az ilyen kapcsolatok zöme így alakul, mint ahogy nálunk is alakult, a felek összemelegednek testileg, aztán szép lassn idővel lelkileg is, és szerelem alakul ki. Aztán jönnek a bonyodalmak.
2014. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. És olyan is, akivel összejárkálok néha, ha épp nincs egyikünknek se senkije és közben pedig tartjuk a kapcsolatot, mint barátok.
2014. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ferfi vagy utolso,vagy no?
2014. ápr. 30. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekes ez? Én pasi vagyok, de van ugyan ilyen csajban is, mint ahogy fent olvashattad.
2014. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nőként, most is ilyenben vagyok. Egy házasság után, amikor még sem a körülmények sem az ember nem képes arra hogy másik komoly kapcsolata legyen, nem rossz megoldás. Egyenlőre immár több mint fél éve tökéletesen működik, megbeszéltük, hogy ez csak szex, de nyilván az alapja a kölcsönös vonzalom, vonzódás, szimpátia és bizalom. Ismerjük egymást, beszélgetünk, de ha úgy alakul akkor akár sms-ben, akár telefonon megbeszéljük hogy hol és mikor....és akkor indulhat a móka. Élvezzük mindketten. Hogy mi lesz később? Nem tudom, de a jelenben élek, és most ez így jó :)
2014. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 fölött működhet a dolog akár tartósan is.
2014. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :)
2014. ápr. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!