Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki méregeti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki méregeti a farkát? Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez csak a gyakorin divat? Ismerőseim körében nem igazán téma, hogy 16 vagy 55 cm-es a farka. :D

Meg furcsa, hogy még a nők is ennyire tudják, hány cm volt az exeknek vagy a jelenlegi pasinak.


Én valahogy sosem éreztem szükségét, hogy méregessem, mert minek? Ez csak egy testi adottság, változtatni nem nagyon lehet rajta. Barátnőm se kérte még, hogy mérjem meg, pedig 4 ève együtt vagyunk, bár miközben aludtam lehet megmérte már. :D

Na mindegy, lehet behozom a tolómérőt meg a vonalzót, aztán lemérem, a vastagságot század mm pontossággal. :D


2014. ápr. 30. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én még sose mértem. Ránézésre 22, akkor meg minek? :))
2014. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor most én meg mérjem le a hüvelyem belső átmérőjét, hogy korrekt válaszokat adhassak a "Nektek ez mekkorának számít?" kérdésekre? :D
2014. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kettes, ha gondolod kölcsön adom a tolómérőt, csak előbb le kell mérnem a farokvastagságot. :D Meg egy felületi érdességmérővel is tudok szolgálni, hátha kell. :D
2014. ápr. 30. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már annyira ráérek, hogy óránként mérem.
2014. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én párom se mérte le soha. Ránézésre nekem 20 centi, de nem érdekel. :D Ha jól használja, akkor más nem számít. :P
2014. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Én egyszer lemértem, mert kíváncsi voltam, de az információ nem befolyásol egyáltalán semmiben.
2014. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megvallom az őszintét én mióta reméltem picit szarul érzem magam mert megtudtam hogy mekkora (nem nagy) és hát ugye aki kérdezgette és érdekelte elmondtam neki és csak kaptam a negatív véleményeket és hát nem volt valami kellemes hiába ott van hogy nem tudok ezzel mit kezdeni de akkor is. hülyeség megmérni így is meg úgy is.
2014. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!