Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem többet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem többet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, kb. 2 hónapja veszítettem el a szüzességemet egy egyéjszakás kalandban. Nekem mindenben ő volt az első, még a csókolózásban is. Azóta nem volt semmi, úgyhogy ezen kívül teljesen tapasztalatlan vagyok, még barátom se volt eddig. Most viszont van egy 29 éves fiú, neten ismerkedtünk meg 2 hete. Ő ebből annyit tud, hogy már nem vagyok szűz, de még nem volt barátom és eddig csak egy fiúval randiztam, de vele is csak kétszer. Eddig csak beszélgettünk facebookon, vasárnap találkoztunk először. Csak annyi volt hogy sétáltunk, aztán leültünk egy padra és ott beszélgettünk egy órát, én nagyon jól éreztem magam. Másnap azt mondta hogy csak az zavarta egy kicsit, hogy keveset beszéltem és nem voltam olyan közvetlen. Az a baj, hogy amíg nem ismerek meg jobban valakit, ilyen vagyok, nem tudok mit csinálni. Nála még rosszabb mert nagyon tetszik és izgultam is, hogy mi lesz. Ha facebookon beszélünk nincs ilyen, ott jól elvagyunk. A másik dolog az hogy nem tudom hogy akar e tőlem többet, komoly kapcsolatot. Azért mert a randi közben egyszer sem ért hozzám, és a végén elköszönésnél megkérdezte hogy adjon e puszit (arcra), pedig azt hittem hogy megcsókol. De aztán másnap beszéltünk, azt mondta hogy jól érezte magát és tetszem neki, még a telefonszámomat is elkérte. Nem értem, hogy akkor a randin miért viselkedett így, mintha nem tetszenék neki. Kérdezte hogy a hétvégén van e kedvem újra találkozni, én meg mondtam hogy jó lenne egy kicsit hamarabb, hét közben. Azt mondta hogy ráérne hamarabb, de nem akarja elsietni a dolgokat. Szóval eléggé össze vagyok zavarodva. Szerintetek van esély rá, hogy akar tőlem többet is? És azt hogy érthette hogy nem akarja elsietni a dolgokat?

2014. ápr. 30. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele az ő helyzetébe, egy lánnyal találkozik, akit bír, 90%ban ő beszél, Te semmilyen jelet nem adsz, nem csoda, hogy nem colt bátorsága, ezért kérdezte meg hogy adhat-e puszit, hátha nem jössz be neki, nyiss felé és kehet több
2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Te tényleg komoly kapcsolatot szeretnél tőle, és már említetted, hogy a legelső alkalommal is fogadtál volna tőle egy csókot, akkor próbáld ki azt, hogy amikor majd ismét beszélgettek, a végefelé mond azt neki, hogy "van egy vágyad". Amikor megkérdezi, hogy mi az, mond azt, hogy "csókolózni", és tapadj rá a szájára, ahogy csak tudsz!! :D
2014. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem nem beszéltem annyira keveset, magamhoz képest ez egész jó volt, ennyit nem szoktam :D Sokmindent kérdezett rólam, ezekre válaszoltam, meg egy pár dolgot én is kérdeztem tőle. Azt már a találkozó előtt tudta, hogy nagyon tetszik nekem, már mondtam neki korábban. Azt hogy nyissak felé, pontosan hogy érted? Szombaton vagy vasárnap fogunk találkozni, akkor mit csináljak majd?

#2 Igen, én komoly kapcsolatot szeretnék. Azt nem mondtam neki, hogy szerettem volna ha megcsókol. Én ezt nem merem, hogy csak úgy megcsókolom :D De nem is csináltam még csak egyszer, félek hogy elrontanék valamit. Inkább azt szeretném ha ő kezdeményezné, mert akkor legalább biztosan tudnám hogy tetszek neki. Addig még biztos beszélünk facebookon, lehet hogy még ma. Az nem jó, ha ott mondom el neki, és megkérem hogy a következő alkalommal csókoljon meg?

2014. ápr. 30. 20:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!