Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél az orgazmustól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél az orgazmustól?

Figyelt kérdés
A barátnőm szűz és még sosem volt orgazmusa és nem is szokta masztizni..Tegnap előtt feljött hozzám és elkezdtem izgatni és amikor már nagyon benne volt és piros volt és remegett már kérte hogy hagyjam abba mert ez nagyon fura és elkezdett sírni hogy ő milyen béna és neki sosem lesz orgazmusa de nem hagyta tovább csinálni..Pedig aztmondta jó érzés csak fura és nem tudja elmondani miért nem szeretné.. Aztmondta fura hogy remeg a lába és nem bírja egyszerűen ha csinálom mármint hogy jó de nem bírja ki..Mit lehetne tenni?:/

2014. ápr. 30. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor mondta, el kellett volna kezdened csókolni és rákapcsolni a kezeddel. Aztán a nyakadba borult volna, hogy micsoda férfi vagy:D
2014. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az orgazmustól fél, hanem egyszerűen nincs még rá felkészülve, ezért nem tudja magát átadni teljesen a vágynak és az érzésnek. Nem érett még rá, bár nem tudom mennyi idős, de légy türelmes, és haladjatok nagyon lassan. Majd érezni fogja ha képes lesz arra hogy minden szégyenérzet, kellemetlenség nélkül átadja magát ennek a csodálatos érzésnek, és akkor felhőtlenül fogja tudni élvezni is.
2014. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de tudom hogy ő is nagyon szeretné már ha sikerülne de ha már ott vagyunk akkor nemtudom miért nem hagyja és magát okolja hogy béna és azért nem sikerül pedig tudom hogy sikerülhetne..szóval már ő is szeretné:/
2014. ápr. 30. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ő is akarja, a testünk nem mindig engedelmeskedik az agyunknak, majd akkor amikor teljesen készen áll rá, akkor minden ellenérzés nélkül képes lesz rá. Ha annyira akarná akkor nem hátrálna meg....#2
2014. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!