Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon beteges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon beteges, ha (értelemszerűen okkal történő) szex közben végig azon képzelődöm, hogy milyen lesz az együtlét eredményéből megszülető gyerekem?

Figyelt kérdés

Ill. alapból megnyugtató számomra (általános esetekben), ha a párom beszél hozzám közben (már ha éppen "van hozzá levegője" ), de az említett esetben még babonából az a motiváció is feltörik bennem olyankor, hogyha a szex alatt a párommal "vitatom" meg (a "vita" alatt persze szeretetteljes pár szavas párbeszédet értsetek), hogy milyen lesz (a gyerek), és emellett elképzelem, hogy milyen lesz, akkor biztos olyan lesz.


Persze ez szerintetek biztos hülyeség, én is csak úgy "hiszek" ebben, hogy tudom, hogy nincs sok realitása.


De szerintetek ez még elfogadható, vagy annyira gáz, hogy szakemberhez (pszichológus) kéne forduljak ebben a dologban?



2014. ápr. 30. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

És én még azt hittem, hogy az exem volt furcsa.

Egyszer félreérthető arcot vághattam, mert megkérdezte, hogy "Fáj",

mire én: "Nem, pont fordítva."

Erre Ő: "Jáf?"

:D

2014. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Képzelem, mennyire élvezetes a szexuális életetek...
2014. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#1-es, besírtam.:DD jáf.

Kérdező, én a pillangó szexre szoktam gondolni.

2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as : mármint a pillangók párzására? :D


Most erről eszembe jutott az, még középsuliban mondta a tanárunk, hogy náluk van előjáték, meg a végén együttrepülés.

Akkor ez megfogott, meg egész romantikusnak képzeltem el a dolgot. :)

2014. ápr. 30. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező:Csak akkor normális,ha babaprojekten vagy.Bár én szex közben nem egy kisbaba képét akarom látni :D
2014. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Bár én szex közben nem egy kisbaba képét akarom látni"


Ajjj.... elhiheted, az én szemem előtt sem egy baba van - márcsak azért sem, mert (tudom, ez se egy általános vélemény, de) szerintem egy kisbabáról még nem mondható el sok minden, olyan egyformák szoktak lenni -, hanem egy tejfölszőke nyolcéves :)

2014. ápr. 30. 19:16
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a kérdésben többször is van rá utalás : igen, egy "babaprojecten dolgozunk".

De eddig nem jött össsze... bár nem is olyan régóta vagyunk rajta.


Amúgy meg a "beszélős" dolgot ezalatt eddig csak egyszer próbáltuk, és amúgy élveztem(/élveztük). valamilyen szinten izgi is volt.

2014. ápr. 30. 19:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel nincs rá hatásod, hogy milyen legyen, egyszerűen nincs értelme törődnöd a dologgal, remélem világos. Azt meg ne mondd, hogy Cipő mester rosszul fogalmazott az "arra gondolok, amire akarok" tételben!
2014. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Azt meg ne mondd, hogy Cipő mester rosszul fogalmazott az "arra gondolok, amire akarok" tételben!"


???

Ezt csak én nem értem?! :P

Nah mindegy, hagyjuk.

2014. ápr. 30. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!