Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 40 év feletti öreg nők is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év feletti öreg nők is szexelnének huszonéves pasikkal?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Csak meg ne tudja a rendőrség.
2014. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 40-45 éves csaj nem öreg.


Ismerek két olyat (közelebbről is :P) akik letagadhatnak simán 10-15 évet is.

2014. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát hogy a viharba ne?
2014. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ha az "öreg nők" jelzőt kihagytad volna, mostanra többen válaszoltak volna. Ha így állsz hozzájuk, ne is álmodozz! :D 30+f
2014. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:
#1: ?
2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
40-en felettiben is van nagyon super nő, meg 20 évesben is van kevésbé vonzó. De az igényes, nagyon jó 40 feletti nők nagyon igényesek is, akármelyik férfival nem jönnének össze és ez kortól független. Persze vannak átlagos és átlag alatti 40-es nők akik tényleg örülnek bármilyen kapcsolatnak.
2014. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ujjj ez erős, 40 év feletti öreg nők ...

Haver , 14 elmultál ?

2014. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van aki igen, van, aki nem. Ez nem korfüggő, hanem személyfüggő. :)

Én még nem vagyok 40 felett, csak majdnem, de engem soha nem vonzottak a nálam jóval fiatalabbak.

Viszont ha ilyen terveid vannak, hogy negyvenes nőknél próbálkozol, kösd fel a gatyád, mert hatalmas a konkurencia. Engem különböző ismerkedős oldalakon naponta 10 hormontúltengésben szenvedő huszonéves keres meg, de személyesen is szoktak bepróbálkozni (és vannak köztük kimondottan jók is, ha vonzana ez a korosztály, komolyan elgondolkodnék. :) ).

2014. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dionsyia ***** válasza:

Öreg nő nálam 70 felett kezdődik...

Most arra vagy kíváncsi, hogy a valóban öreg nők szexelnének -e 20-as pasikkal? Tutiii.

Vagy arra hogy a 40 felettiek? az már nem biztos. :D csak ha szinglik. De akkor az úgy leszív, hogy a lepedőt úgy kell kiműteni a fenekedből... :D

2014. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. Van ilyen. Én is ilyen szerinted "öreg" nő vagyok, régebben kizártnak tartottam, hogy összejöjjek egy ilyen fiatal sráccal. De engem is sokan ostromoltak, gondoltam próbát teszek eggyel. És, mit mondjak kellemes csalódás volt! Sokkal érettebben viselkedett mint a velem egykorúak.
2014. máj. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!