Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel tudom teljesen "kikészít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom teljesen "kikészíteni" a párom? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A Szexel és Az orgazmussal nincs gondja a Barátnőmnek, Lovagló pózba rámül és 10 perc alatt eléri.. de hogyan tudnám elnyújtani, hogy nagyon hosszan élvezze, vagy hogyan tudnám más pózban is elérni vele.. mert ezaz amit nem értek.. Lovagló pózban 10 perc alatt elmegy, más pózban 2 órát is izzadhatok rajta.. tudom,több kérdés, de remélem lesz rá válasz.

2014. máj. 1. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor épp elélvezne rugdosd le magadról...
2014. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Trololo
2014. máj. 1. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Kötözd ki, izgasd a kedvenc/hatásos módszereiddel. Aztán mikor eljutna a csúcsra állj meg. Ismételd párszor az alábbi folyamatot. Utána beteszed neki 1× és garantált az orgazmus. :D
2014. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Misszionárius pózban is ellehet menni könnyen... annyi a titka, hogy dörzsölgetni kell a punciját. Sok lány használja önkielégítésre a párnát! :) Amikor lovagló pózban van, akkor a punciját a Te bőrödhöz simítja sokszor, misszionáriusban úgy csináljátok, hogy Te tövig benyomod neki és ő mozog a csípőjével, vagy ha nagyon fel van már izgulva, akkor egyszerre mozogjatok és úgy könnyebben eléri. Ugyanez vonatkozik más pózokra is, csak az a lényeg. hogy hozzád dörzsölje szex közben a punciját! :) Remélem segítettem :)
2014. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!