Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én perverznek érzem magam, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én perverznek érzem magam, és ez ellen megtennék MINDENT, hogy ne így legyen! Mit tehetnék?!

Figyelt kérdés

Én már magamnak sajnos be KELLETT ismerjem, hogy sajnos perverz vagyok, egyszerűen ilyen szar a természetem, ami nem az enyém, hanem a sors hibája.

Ez ellen én megtennék mindent, de értsétek úgy, MINDENT, hogy ne így legyen. Akár hormonkezelést, akár bármit, akár azt is be merem vállalni, hogy többet emiatt lehet, hogy nem lesz kapcsolatom. Akár még azt is, hogy a szex gondolatától irtózzak, ha ez egyáltalán elérhető.

Természetesen ezt soha nem vetíteném le másokra, nem lennék zsarnokoskodó meg álszent, csak azért, mert én ilyen lettem. De én megtennék BÁRMIT, hogy MAGAM (és mondom, csak magam), ilyen legyek, mint inkább most.


Persze magam is próbáltam eddig tenni ellene, feloldani másban a dolgot : pl. elektrotechnikát tanultam netről, egészen érdekelt is a dolog, PC-n csinálok ezt azt, ami értelmesnek tűnik, vagy ha tudok, zenélek. A filmnézés is le tud kötni pl. de ezzel már az a gond, hogy csak nagyon kevés jó sci-fi, horror, misztikus, vagy urambocsá' dokumentum/áldokumentum filmet találni, a hülye kis vicceskedő, meg a tinik a gimiben filmek nem jönnek be, sem az ilyen régies filmek, amikre azt mondják, hogy mennyire tartalmasak, de nekem nagyon olyan a szaguk, mint azok a kötelezők, amiket nyomatnak egyfolytában. Azok egyáltalán nem tudnak lekötni.

De nem is ez a lényeg. A lényeg sajnos az, hogy ezek is csak ideig-óráig tartanak, és egész életemben nem bújhatom éjjel nappal a netet sci-fi filmek és villamosmérnöki cikkek iránt ((amikben ráadásul csak szintén ábrándozni tudok a dologról, de ami az érdekes megvalósítás lenne, arra már nincs semmi, mert még egy rohadt forrasztóm sincs, így meg ismét elvesztem az érdeklődésem és szenvedek a hülye gondolatoktól, DE ezt csak így ZÁRÓJELBEN, mellékesként))


Szóval bármit megtennék azért, hogy teljesen kiírtsam magamból ezeket a szemét állati ösztönöket, és teljesen hidegen hagyjanak a szexuális témák.

NEM vallási indíttatásból írom, NEM azért, mert pap akarnék lenni, SEM azért, mert félnék, hogy szexuális bűnöző leszek, SEM családi nyomás miatt találtam ki a dolgot... vagy nem tudom, mit vegyek még fel a "sem" listára, tudom, úgysem úszom meg a hülye kommenteket.

A lényeg, hogy egyszerűen TUDOM, hogy így érezném magam BOLDOGNAK, mindenre oda tudnék figyelni, tudnék rendesen tanulni, nem érezném mélységesen szarul magam, nem "úgy" gondolnék a nőkre, és még sorolhatnám a pozitívumokat.

Én - és hangsúlyozom : ÉN - erre vágyom. Az, hogyha valaki mégis élvezi, hogy a nők és a szex érdekli, nem zavar, csak KÉREM, ennél a kérdésnél úgy ne magatokból induljatok ki.


Amúgy meg a család nem érdekel, ha erre a dologra ennek kihatása lenne, ill. az se bánnám, hogyha következményként teljesen elveszteném a nők iránti bárminemű vonzalmat. Az még mindig jobb, mint most nekem.

Tényleg szar, nagyon-nagyon szar érzés, már több, mint egy éve, és tudom, hogy nem természetes, de ha erre létezik módszer, KÉRLEK titeket, ha tudtok róla, írjátok le, és ne törődjetek vele, hogy szerintetek az mennyire lesz rosszabb tőle nekem. Az az én felelősségem.


Természetesen öncsonkításba nem mennék bele, de ez szerintem érthető, hogy miért esik még mindig kívül az úgynevezett "MINDEN" tartományból is. Ezernyi ok van rá, és nem is tudnám magamtól megtenni. Ahogy senki sem tudja (vagy csak nagyon kevesen lennének képesek) levágni az ujjukat, vagy parázzsal leégetni a bőrt a kezükről. Mert az kb. ugyanaz lenne.

Én abban reménykednék, hogy van rá valami hormonos/antihormonos kezelés, szer, vagy gyógyszer.


Amúgy meg családdal való megbeszélés nem jönne szóba, képtelenek lennének megérteni, és lekezelni a problémát, és az egészet csak prűdségre fognák rá, DE EZ MÁR NEM AZ!



Tudom, hogy nagyon sokatokra zavaros az egész, és nem tudjátok megérteni, ezt el tudom hinni, azok inkább ne írjanak, ha csak a nemtetszésüket akarják kifejezni. Max. összeszedett véleménykifejtéseket köszönök meg.

De ha valaki konkrét infókat tud a lehetőségekről, NE HABOZZON, és lehetőleg privátba írja meg, hacsak nem orvosi/államtitok!!!


Még annyi, hogy szpichológus sem jöhet szóba, mert akkor nyilván el kéne mondanom a szüleimnek, hogy miért kell a dolog, és onnantól bukta. Amúgy meg anyagilag is szar dolog lenne számomra pont ezzel leterhelni őket, úgy, hogy ez az első év, hogy végre a többi év alatt annyit össze tudtak spórolni, hogy majd egy hétre elmehetünk nyaralni.



Minden építő jellegű dolgot nagyon-nagyon megköszönnék, és az egyéb szükséges kérdésekre is amint tudok, válaszolok!



2014. máj. 1. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
orvossal herélteted magad ki
2014. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miben merül ki a perverzitásod?
2014. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

egyébként több kapcsolat után én igazat adok neked. nők nélkül jobb. kivéve azt a kevés normális nőt aki foglalt vagy halott


30+F

2014. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem én perverzebb vagyok nálad és mégse érzem azt, hogy változtatnom kéne. Írd le privátban ha gondolod, vagy ide, hogy mik azok az állatias ösztönök amiktől meg akarsz szabadulni. f
2014. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Mr. Truth ***** válasza:
52%
Pedig perverznek lenni jo dolog :)
2014. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Te is már egyszer világosban szeretnél az asszonnyal szerelmeskedni az ágyban?
2014. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megolned magad, mindenkinek jobb lenne. Ha ez kivul esik a mindenen akkor en is a kiherelesre szavazok! Nem kene neked szaporodnod meg veletlenul sem.
2014. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
magadat ne kasztráld, elvérzel
2014. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Utolsónak (5-ös), ment a minuszpont, ha rendesen végigolvasott, szerintem tudja hogy miért. Más életvitele nem érdekel, nem is ítélem el, DE ITT ne magából induljon ki. Vagy ha ezt teszi, tegye meg összeszedettebben, teljes mondatokban, tényleges tartalommal. Ne értsetek félre, nem hipergráfiásokra vágyom, hanem építő jellegű kommentekre. Nem mennyiséget kívánok, hanem minőséget.


Privátban egyébként meg csak akkor írnék, ha valakinek már vannak kézzelfogható módszerei, javaslatai a dologra, vagy ami tényleg annak a közelébe vihet.


Amúgy meg arra, hogy ez miben merül ki : nagyon sokszor és nagyon nagy rendszerességgel (napjában tucadszor), hülyeségeken és szexuális tartalmú dolgok jutnak az eszembe. Ha akaraterővel próbálok is másra gondolni, a gondolat kezdőfoszlánya egyfolytában ott van... nem tudom, érthető-e ez az érzés, amit próbálok körülírni, nem tudom, hogy nálatok is volt-e már ilyesmi (bármilyen téren), hogy olyasmire gondoltatok, ami szentségtörés, de a kezdő gondolatfoszlány egyfolytában ott volt, és pont amiatt nem tudtatok szabadulni tőle, mert azzal, hogy arra gondoltatok, hogy ne gondoljatok rá, pont megmaradt a gondolat. És ez már az életvitelemet is elß@ssza, van hogy órán, előadáson, fontos beszélgetésen jön elő, és nem tudok odafigyelni, vagy azon kapom magam, hogy vége az órának, én meg sz@rságokon töröm a fejem.


Tudjátok ez mennyire piszkosul kínos?!?


És ez megy már több, mint egy éve napi szinten. Hiába küzdök - lehet, azért mert ennyire akaratgyene lennék -, rengeteg időm felemészti, amit pedig csomó hasznosabb dologgal töltenék, ha lenne rá erőm, lelkileg is tönkretesz, és szakmailag is sokkal-de-sokkal nagyobb lángész lehetnék talán, ha a szar szextémák meg a nők meg legfőképp az állati hormonok nem húznának le.


Vagy van, amikor csak egyfolytában azon jár az agyam, hogy milyen egy nővel, mi és mennyire lenne jó, meg hogyan, meg van, amikor mintha egy ördögi belső hang szó szerint próbálna rávenni, hogy "ugyanmár, Te is olyan vagy, ne küzdj ellene".

Meg van, hogy már olyasmiket képzelődöm, hogy milyen lesz az, amikor szeretőm van már X éve, meg minden. Közben meg igazából arra sincs esélyem, hogy ez valaha is meglegyen, a lányok világéletükben utáltak, mint a ....-t (igaz, fiúk közül is bőven-bőven akad, de legalább elmondhatom, hogy barátom (mint barát-barát) volt, egy nagyon jóbarát is, mégha az sok év után nagyon rossz baráttá is vált.... DE MOST NEM EZ A LÉNYEG, na.... bocsi, csak így jönnek a gondolatok.


Meg aztán vannak sokkal hülyébb és vadabb gondolatok is, olyan, amiket most ide sem fogok leírni, mert már az is elég szar, hogy valahonnét - nem tudom, hogyan -, kialakultak a fejemben.


A dolog testi vonzatairól és vágyairól meg már inkább ne is beszéljünk.


Olyan is volt még egyébként, hogy egy nap egy rokon temetésének a napjára ébredtem, és már felkeléstől kezdve nagyon-nagyon kínos és gyalázatos gondolatok voltak bennem, és egyszerűen mindig csak felbukkantak. Hiába próbáltam bármivel is feloldani. Egyébként is, egy temetésről szóló nap elég pocsék, és próbáljátok meg ezekkel együtt elképzelni, hogy mennyire f¤s érzés volt az egész. Utáltam magam mint a ....., de egyszerűen nem tudtam.......... nah, mindegy.



És tudom, hogy ha ezek megszűnnének, egy csapásra felszabadultabb lennék, csomó értelmes dologra tudnék odafigyelni, tudnék tanulni és ne b.....nám el a jövőm ilyen piti nyomorék hülyeséggel, ami ellen pedig önerőből képtelen vagyok tenni, boldog lennék, és élvezném az életet. És nem utolsó sorban, az sem zavarna, ha minden lány utálna és leköpne, mert érzelmileg teljesen független lennék.



Vagy ezt mások hogy kezelhetik le. Csak nekem lenne annyira kicsi az önuralmam és akaraterőm, hogy ilyen kínos és vesztő dologban csapódik le az egész??!!! Pedig tényleg van, hogy próbálkozok, ahogy tudok.

2014. máj. 2. 00:35
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te csak Ember vagy.
2014. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!