Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Emma Watson, Selena Gomez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma Watson, Selena Gomez, srácok ágyba vinnétek őket lányok ugyanez a kérdés mondjuk Vin Dieselel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Természetesen nem csak a szexualitásra vonatkozik a kérdés, lehet ez más is, kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk Vin itt lenne, és a kedves hölgyek randizhatnának vele egyet, és ugyanez fordítva Emmáékkal kérdezve.


Köszönöm.



2014. máj. 2. 01:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni! Köszönöm.
2014. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha anyád meglátja, hogy éjjel 1-kor is világít nálad a lámpa, le fog bszni !
2014. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudok fogalmazni, kedves első válaszoló, a gond az, hogy párszor javítottam a kérdésen, és így egy picit értelmetlen lett a kérdés,ezt elismerem. Legelőször másképp szerettem volna kérdezni, utána átjavítottam, felcseréltem egy-két szót a kérdésben és az alatta lévő megjegyzésben is, és így tényleg fura lett, sajnálom.


Azért köszönöm szépen a hasznos kommentet.

2014. máj. 2. 01:12
 4/22 anonim ***** válasza:

azért van egy kis visszásság,nem érzed?

a srácoknak lehet választani két kis fiatal pipiből,a lányoknak meg van egy 50 körüli fószer.

főleg itt a gyakorin fura ez,ahol egy 30 éves palit is már le pedofil vénembereznek,ha 20-22 éves lányokat dug.

2014. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Ha anyád meglátja, hogy éjjel 1-kor is világít nálad a lámpa, le fog bszni !"



Sajnálom, hogy a kérdés által dedósnak néztak, pedig ha megnézed, akkor egy vessző által már értelmes is a kérdés.



Emma Watson, Selena Gomez. Srácok ágyba vinnétek őket? Lányok ugyanez a kérdés, mondjuk Vin Diesel-el kapcsolatban?


És máris értelmesebb lett.

2014. máj. 2. 01:14
 6/22 A kérdező kommentje:

"Ha anyád meglátja, hogy éjjel 1-kor is világít nálad a lámpa, le fog bszni !"


Amúgy felnőtt ember vagyok, külön részen élek, van menyasszonyom, és elég távol vagyok a dedótól, sajnálom, hogy ez a kérdés hülyén jött le!


Vin Diesel:


Azért pont őt említettem, mert nálunk szinte az összes lány, megvan érte hülyülve, jó pasinak tartják. Emma és Selena meg azért lett megemlítve, mert ismertek, és a fiúk gyakran dicsérik őket, mondván, hogy szépek. :)

2014. máj. 2. 01:17
 7/22 anonim ***** válasza:
Emma Watson-t igen, mert egy kicsit hasonlít arra a csajra, aki már régóta tetszik.
2014. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm szépen a választ, örülök, hogy neked köszönhetően a kérdésre is érkezett érdemi válasz. :)


Emma egyébként tényleg csinos.

2014. máj. 2. 01:18
 9/22 anonim ***** válasza:
azért az eléggé más,hogy a filmben van ez meg az,de ha élőben odatoppantana az 50 éves vindizel a 20 éves kis kerekse-ggű kiscsajhoz,utóbbi megkukulna,aztán meg mondaná a barátnőinek,hogy képzeljétek ma fel akart csípni egy vén fa-sz.
2014. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Emma-val szívesen randiznék, elég érthető az angolja és biztos meglepődne, hogy nem a Harry Potteres alakítása volt számomra a legmegnyerőbb :)
2014. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!