Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, joggal lehet elégedetlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, joggal lehet elégedetlen?

Figyelt kérdés

Barátom akivel 2 hónapja vagyok eddig alig akar velem szexelni szerinte jobb ha egymás mellett fekszünk. Az első mentben benne is van ami számomra nem mindig olyan jó mert valaikor nem áll fell neki vagy nem elég kemény vagy gyorsan elmegy vagy fáradt…

Nekem ő az első és én azt hittem hogy a férfiak folyamatosan szexelni akarnak de ő nem. valamikor a megújjazáshoz is lusta.



2014. máj. 3. 17:01
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a rosszul tettem fel a kérdést JOGGAL LEHETEK ÉN ELÉGEDETLEN?
2014. máj. 3. 17:02
 2/10 anonim ***** válasza:
igen joggal lehetsz! :) cseréld le! Ha több szexet akarsz de ő nem partner benne keress más fiút! 18/F
2014. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony, joggal elégedetlenkedsz. Néha tényleg fáradtak vagyunk, vagy éppen nem akarjuk, nem megy mert máshol jár az agyunk, de rendszeresen azért nem normális... Mondjuk, hány évesek vagytok? Ha 80+, akkor nem gond.
2014. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
F25 L21
2014. máj. 3. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekkora r.o.h.a.d.é.k.,megkapta amit akart és ennyi..hát ez szívás
2014. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod egy idegen. Melyik férfi nem kívánja a szexet?? Az jelentkezzen!
2014. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Ezeket a dolgokat lehetett volna előre tisztázni, hogy ne legyen ez a kellemetlen helyzet...

De így is megpróbálhatod, faggasd ki róla, miért nem akarja, mit akar valójában, mondd el neki, te mit akarsz - és ha ezt sehogyse tudjátok összehozni, akkor ágyő.

2014. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
keress mást.!:)
2014. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
joggal vagy elegedetlen!!
2014. máj. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfiak állandóan akarnak szexelni,csak nem mindig ugyanazzal a nővel.Bár nem tudjuk hogy nézel ki és hogy állsz a farokhoz.:)
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!