Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női orgazmus?! 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus?! 18/L

Figyelt kérdés

Nekem szex közben nem sikerül úgy elérni orgazmust,hogy nem izgatom a csiklómat. Nagyon kíváncsi vagyok másoknál ez hogy működik. Nagyon megköszönném ha néhányotok válaszolna a kérdéseimre,hátha a segítségemre lehetnek. Nem szeretném ha a kapcsolatom rovására menne az,hogy képtelen vagyok elérni az orgazmust.



1. Párkapcsolatban vagy?

2. Milyen gyakran vagytok együtt(heti szinten)?

3. Ehhez képest milyen gyakran sikerül elérni az orgazmust?Minden alkalommal,ritkán,vagy rendszerint igen?

4. Párotok méretei?

5. Lágyabb,érzelemmel teli szeretkezés során,vagy vadabb szenvedélyesnél?

6. Gondolsz-e valamire könnyítésként hogy elérj a csúcspontra,vagy akkor éred el amikor teljesen átadod magad az élménynek és semmi nem jár a fejedben?

7. Segédeszközök?

8. Vaginális vagy csikóorgazmus? Mi a különbség?

9. Milyen pózban?


Ezer köszönet!


2014. máj. 3. 20:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
19%
Denis Kenzo majd eljuttat a csúcsra
2014. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%

művelődjél már!


a csiklói a gyakoribb, normális orgazmus. a hüvelyi csak a csiklói egy változata. itt sírsz agyatlanul..

2014. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Elnézést,még néhány kérdés:

Mikor kezdtél el szexuális életet élni?

Mennyi időre rá ,sikerült az első orgazmust elérni?

Milyen gyakran maszturbálsz(hogyan)?


Tudom,elég intim kérdések de talán sokat segíthetnétek ha néhányan vennétek rá egy kis fáradtságot és válaszolnátok legalább néhányukra.

2014. máj. 3. 20:47
 4/51 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,állítják azt is,de pontos bizonyíték a mai napig nincs rá,ezért vagyok kíváncsi a személyes tapasztalatokra. :) Van aki szerint teljesen más,átélte,létezik,van aki pedig az ellenkezőjét állítja.
2014. máj. 3. 20:49
 5/51 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolat, akkor az összes kérdésre a válasz az, hogy: mindig van orgazmus, egy alkalommal több is, természetesen teljesen elengedem magam, bármilyen pózban és bárhogy. Félek, fogalmad nincs a dologról, és nem állhatsz túl közel a párodhoz. Ne égesd magad, hanem keress olyat, akivel elengeded magad, plusz ne görcsölj rá erre a dologra, mert csak még rosszabb lesz.

21/L, 3 éves kapcsolatban

2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

minden kutató ezt mondja.


a csiklód meg a férfinak kellene aktus közben izgatnia. kivéve ha béna

2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mennyi idővel a szexuális élet után lett orgazmus? Természetesen még a szüzesség elvesztése előtt, különben rossz az egész, a srác nem törődik veled eléggé, és nem adod a szüzességedet így. Milyen kérdések ezek?
2014. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
53%

kicsit sem gyanús a kérdés :D

"18 éves lány vagyok, nincs orgazmusom, ezért légyszíves írjátok le a szexuális életetek minden részletét, hátha az segít rajtam" :DD

szerintem csak valami kis p*cs vagy aki erre recskázik otthon

2014. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia kislány


Nem kell erre ráparázni, idővel a hüvelyi orgazmus is mehet, de jobb ha tudod, hogy ez fejben dől el.

A csiklóorgazmus sokkal elterjedtebb a nőknél, de vannak trükkök.


A következőt szoktuk volt csinálni a barátnőmmel:

ő van felül, lovagol és a csiklójánál, ahol a hasamhoz érne, odateszem a középső ujjamat nedvesen.

Ő irányít, szóval amikor mozog, akkor a csiklóját is izgatom, de ekkor jön a extra: a gerincem begörbítem és kissé megfeszülök, hogy a farkam a has felőli oldalról erősebben izgassa.

Ettől garantáltan elélvez pár másodperc alatt, de nem egyértelmű, hogy végül is milyen jellegű orgazmusa volt.

2014. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Keress egy tapasztalt pasit, aki átsegít, ha nem találsz írj nekem privit.

Egyébként honnan írsz?

2014. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!