Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van ez, csak bekepzelem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, csak bekepzelem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Március 17-en megjott..A párommal 22-en voltam egyutt.utoljára) ekkor már szinte elmúlt. De sex után kicsit vereztem és masnap pedig sok jott. Azóta nem jött meg(eddig se volt beállva, de mostanában pár nap csuszassal vagy hamarabb megjott , és nagyon strwsses vagyok, volt h nem is ettem) A méhem fele pedig nagyon kemény már napok óta.

2014. máj. 3. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Szerintem semmi komoly, ne aggódj, de azért mindenképp menj el minél hamarabb nőgyógyászhoz, sosem lehetsz elég óvatos.:) Meg addig úgysem nyugszol meg teljesen.
2014. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megyrk, csak jôvôhèt pèntekre van idôpontom :-)

Koszonom a valaszt

2014. máj. 4. 13:29
 3/5 anonim válasza:
Nálam is volt már ilyen, próbálj meg lenyugizni, nem lesz semmi baj!:)
2014. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ez venture megnyugtatott. :-)
2014. máj. 8. 06:11
 5/5 A kérdező kommentje:
vmennyire
2014. máj. 8. 06:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!