Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó, első szex előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó, első szex előtt?

Figyelt kérdés

Pasim mondta, mert eleg vastag farka van, hogy probaljam magam tagitani mert nagyon fog fajni...

ugyanis nem tud annyira felizgatni hogy annyira kitaguljak:)

4 cm atmeroju a farka, es nekem 3 ujjam megy fel tovig a vaginamba, ez mennyire jo?



2014. máj. 3. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
segg hülyék vagytok
2014. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kis szerény.
2014. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Te jó ég :DDDdDd
2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
4 cm az átlagos férfi pénisz vastagság. Ez nem számít vastagnak. A te 3 ujjad meg vastagabb mint az ő pénisze, szóval tényleg se gg hülyék vagytok a szexhez :D
2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Próbálhasd a sodrófával, utána a pasidé garantáltan nem fog fájni.
2014. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor béna a pasid. Egy jó pasi fel tud úgy izgatni, hogy ez ne legyen gond. Azon túl hogy hülye, még bunkó is, úgyhogy ha egy csöpp eszed van, nem fekszel le vele.
2014. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem se vastag 4 cm
2014. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen romantikus alkat. :-)
2014. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha akarjatok kitagitalak, az enyem vastagabb!
2014. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mikor szűz voltam egy újjal tudtam felnyúlni, a kettővel már tökre fájt, alig bírtam. Ha nekem akkor ilyet mondott volna a barátom az első alkalom előtt, én soha többé nem kerestem volna. Érdemes készülni meg tervezni az első együttlétet, de nem így :S
2014. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!