Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok titeket ez zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdtem rájönni arra, hogy szükségem van a durvább szexre. Ne az s&m kategóriát képzeljétek el.

Csak szeretném azt érezni, hogy a féfi dominál:enyhe hajhúzás, popsicsapkodás stb.

Attól félek, hogy a barátom emiatt ri*ancnak fog tartani. Régi vágyam az is, hogy egy próbafülkében szexeljek. Srácok ti mit szólnátok hogyha a barátnőtök így "letámadna"?


2014. máj. 3. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
bele mennék
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk ez átlagos:) 18f 21l
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élnélek!
2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy megőrült


Nem mondom hogy nem mennék bele de ez lenne az első gondolatom

2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejonne. Probafulkeben en is akarok :) 25 F
2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én így ismertem meg a barátnőmet. Imádom és egyáltalán nem tartom ri*ancnak emiatt. Persze nem ez a jellemző, de tetszik, hogy tetszik neki.
2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én anyukád előtt szeretném.
2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nekem lightos is lenne. :D 25/F
2014. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A popsicsapkodás, fenekelés, hajhúzás, esetleg a lány kikötözése abszolút izgatna, a próbafülkében/nyilvános helyen történő szex viszont személy szerint engem nem vonz, az nem az én világom.


Viszont remélhetőleg ismered annyira a barátodat, hogy nagyjából sejtheted, milyen az ízlése ilyen téren, úgyhogy abból indulj ki! És gondolom, azért vagytok egy pár, hogy az intim dolgaitokat is meg tudjátok egymással osztani, az már régen rossz, ha félni kell attól, hogy hogyan reagálna... szóval finoman, de beszéld meg vele bátran és őszintén a vágyaidat!

2014. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!