Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy maszturbálláskor csak kb 3 percig bírom, de amikor szexelek akkor megvan az egy óra is?

Figyelt kérdés
Minap vesztettem el a szüzességem és én neméreztem h elmentem volna a csajban.És ezen okból kifolyólag kérdem,h ez lehetségese h birom, mert én neméreztem, hogy elmentem volna. Óvszer nélkül csináltuk mivel mobdta a csaj h óvszerrel ő nemfogja csinálni.A kèrdésre előre is köszönöm a válaszokat :) 18/F

2014. máj. 7. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megfogsz lepődni, hogyha jön az örömhír, hogy apa lettél :D
2014. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát reméllem nemmentem el, de neméreztem volna h elmentem a csajban :(
2014. máj. 7. 09:14
 3/14 anonim ***** válasza:

A válaszom, hogy lehet, mert én addig d*gom szegényt, hogy már megmozdulni nem tud, nekem meg semmi, csak akkor ha kézbe veszi a ... dolgot :D

De engem ez a része lepett meg kicsit "mobdta a csaj h óvszerrel ő nemfogja csinálni." én ettől majréznék egy kicsit azért. Jó biztosan szedi a bogyókat stb-stb, de ha az előtted lévő srácoknak is ezt mondta akkor... Nem minden esetben az a jó ha piros pöttyös a rudi! :D

2014. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én kissé felelőtlennek tartalak márcsak azért is mert az írásodból nem az jön le hogy mennyire ismerted a partnered és hogy maximálisan meg lehet benne bízni, így akár bármilyen nemi betegséget összeszedhetsz és igen, terhes is lehet a csaj. Azért a védekezésre figyelhettél volna, már csak a saját érdekedben is, nem hiszem hogy annyira kellett a p*na hogy ennyi kockázatot megérjen.....
2014. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon ismerem a csajt.Rendes meg minden, csak akkor ebben a helyzetben nemgondolkodtam ezeken a dolgokon,sajnos :/
2014. máj. 7. 09:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges.
2014. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert hozzászoktál a kézi maszturbáláshoz. Azért lehet ez..

Amúgy párom is ilyen volt..eleinte nem tudott úgy elmenni.

De legközelebb gumi nélkül ne csináljátok.

vagy védekezzetek valami más módon.

2014. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ÉRdekes nálam fordítva van. Maszturbálásnál bírom ameddig akarom de ha lánnyal vagyok 1-2 perc alatt elmegyek. ha valaki tud erre Helpet, légyszi priv
2014. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Cserélj kezet! xDD
2014. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anélkül is teherbe eshet, hogy te nem mentél el benne.


Nálam is fordítva van, nővel gyorsabban elmegyek :S

2014. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!