Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy vérbőséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék venni egy vérbőséget okozó krémet vagy kapszulát?

Figyelt kérdés
A kérdésem van-e bárki férfiak közül aki használ(t) ilyet és bevált. ha alkalmazom mennyi idő míg hat és aktus közben a partner érezni fog-e bármit is a merev péniszen kívül. Mikor kezd el lankadni aktus után, kell-e rá várni félórákat vagy csak néhány percet. Mivel nem óvszerrel fogom használni a spermiumokban ami a hüvelyen keresztül a petesejtig eljut ez idő alatt és után bármilyen rendellenességet okoz-e? Ez utóbbi kérdés tudom laikus ember nem tudja, de remélem van hozzá értő orvos is aki olvassa. Köszönöm előre is a válaszokat!

#vérbőséget
2014. máj. 7. 09:32
 1/1 claypool válasza:
Egy ismerősöm kamagra zselével is foglalkozik, és egyszer megdobott két zacskóval. Bevétel után fél órával már érződött a hatása. Orállal indult a móka, már ott éreztem hogy sokkal masszívabb az erekcióm, ami annak köszönhető, hogy a kamagrában egy izomlazító anyag van, a barlangos testek fala pedig renyhül, így több vért tud befogadni..tehát valamivel nagyobb is lesz a szerszám, elsősorban vastagabb. A legdurvább ebben a cuccban az, hogy a péniszem még 2 nappal később is érezhetően vastagabb volt. Úgy látszik lassan múlik el ez a hatás. Minimális kockázata van, hiszen az izomlazítókra érzékenyek szerintem jobb ha nem használják. Nagyjából ennyi.
2014. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!