Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem veszem észre amikor orgazmusom van?

Figyelt kérdés

Furcsának találom ezt a dolgot, de nem tudnám 100%-ig állítani, hogy valaha is elmentem szex közben. Ha magamat elégítem ki, az másmilyen, ott természetesen tudom hogy megvolt, de a párommal a szexet legalább annyira élvezem végig, mint amennyire a "maszturbálási-orgazmusomat".

Tehát mivel ő nekem az első, először a csiklómat figyelembe se vettem, és bár úgy is élveztem de nem sikerült elmennem. Elkezdtem azóta azt is izgatni közben, és volt olyan nem is egyszer, hogy bármilyen hirtelen nagyobb élvezet nélkül pont olyan érzékennyé vált, mint orgazmus után. Mi lehet ez?


2014. máj. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges.
2014. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább a túl sok stimulációtól átesik egy holtponton, és túl érzékennyé válik. Sokáig vagy a robbanás előtti állapotban, egy idő után a test "feladja" :)

Ezek szerint szex közben még nem volt orgazmusod.

2014. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van rá esély hogy volt, de akkor ezek szerint így még nem. :D
2014. máj. 7. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hogy úgy legyen, hogy nem veszed észre.


Én meg azzal küzdök, hogy a szomszédok ne tudjanak róla. :-(


Nem tudnátok esetleg olyan pózt találni, amiben a párod tudja szeretkezés közben simizni a csiklódat, hátha az úgy még izgatóbb, mint saját magadnak?

2014. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Seerorin ***** válasza:
Igazából ebben a kérdésben az a fura, hogy azt mondod ugyanannyira élvezed a pároddal is mint amikor magadnak csinálod mégsem tudod volt-e orgazmusod. Ebben az esetben elképzelhető, hogy egyik módszerrel sem jött még össze. A nőknek néha ehhez idő és komoly előkészítés kell. Javaslom, hogy kérd meg a párodat,hogy szex alaposan masszírozzon meg. Ne hagyja ki a feneked feletti sávot a medencéden valamint előlről a has oldalsó részét masszírozza meg alul. Aztán próbáljátok meg. Persze a masszázshoz nem árt, ha olajat használtok. A testápoló olaj is elég jó lehet. Sok szerencsét!
2014. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kutyapózt javaslom. Ott tudja csinálni.

De, magamnak már biztosan sikerült összehoznom pár orgazmust, ebben minimálisan sem kételkedem. :) de köszönöm!

2014. máj. 8. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!