Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgatom a csiklót, benedvesede...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatom a csiklót, benedvesedek meg minden de nem azt érzem h jajj mindjart elelvezek, inkabb olyan h most a, , kegyelem döfés" es akkor berakom az ujjam de nem merem hatha elszakad a szuzhartyam. Hogyan élveztem de nagyon?

Figyelt kérdés
Nagyon jo de h tudnam,meg elvezetesebbe tenni? Parna fogkefe zuhanyrozsa vibrátor kivételével.
2014. máj. 8. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Folytasd fent az ujjaddal, nem kell benyúlni semmivel.
2014. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rotációs kapával.
2014. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig egy olyan ,,késztetés" kap el h nagyon jo lenne ha valamit akkor es most felnyimnek oda de sose merem :/ az izgatás élvezetes de nem a legeslegjobb
2014. máj. 8. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Agy pár másodpercre hagyd abba és utána folytasd és majd rá fogsz érezni. Olyan orgazmusod lehet, hogy az valami eszméletlen :D
2014. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm mesélte hogy óvszert húzott egy banánra és ugy próbálkozott, sikerrel.

nem is fájt mert nem tul kemény és maga irányitotta, vagy vegyél egy vibrátor t

sok sikert


esetleg segitek ha gondolod

2014. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket :) megoldom egyedul ;) :DD
2014. máj. 9. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ujjbedugást hagyd ki a dologból, az gond lehet. Én a zuhannyal szoktam izgatni a csiklóm, meg úgy szoktam,hogy az ujjamra kifeszítek folpackot, hogy az ujjbegyemen teljesen sima legyen, és masszázsolajat, vagy ha nincs más,akkor étolajat teszek rá 1-1 cseppet és azzal izgatom a csiklómat. Elképesztő érzés
2014. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszi
2014. máj. 10. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Csináld a nyelvemmel.:)
2014. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!