Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg szerettek puncit nyalni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy finom meg, hogy van aki azt szereti a legjobban. Ez igaz?:)


Előre is köszi a válaszokat:)



2014. máj. 12. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem a legjobban... De szeretek. Vagyis inkább jól tudok, és szivesen mutogatom a tudásom.
2014. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. A dugástól is jobban.
2014. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de mivel engem is kényeztet orálisan a párom, ezért megcsinálom. Volt már hogy én is élveztem.
2014. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én kinyallak.
2014. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Imádok nyalni. Egy illatos, ápolt, finom punci nyalásánál csak a dugás jobb!

Úgy az igazi, ha cserébe a nő is szájjal kényeztet! 69-ezésnél pedig a pár mindkét tagja egyszerre okozhat mennyei élményeket egymásnak.

Úgy nyalok, hogy Lassie és Micimackó is sírva szaladna el szégyenében! ;-) :P :D

2014. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Koppany88 ***** válasza:
Igen,én imadok BOROTVALT PINACSKAT NYALNI,de csak borotvaltat,és allitolag jol is csinalom,altalaban orgazmusig szoktam nyalni,és utana jöhet a SZERETKEZÉS,ha a Parom igényli,akkpr 1 kis pihenöt beiktatunl...
2014. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem tudom mért de nem is az számit csak hogy szeretek nyalni meg tudom is hogy kell jol

kereshetsz :-D

2014. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!