Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti hogy sziktatok masztiznii?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy sziktatok masztiznii? Én így ez normális? (lent) )

Figyelt kérdés
én úgy szoktam,hogy először simogatom a mellemet és itt olvasgatk az erotikus témájú kérdések közt:$..,majd mikor már izgalmi állapotba jöttem fogok egy nagypárnát,össze gyűröm kicsire,beteszem a két combom közé,összekulcsolom a lábaimat,hasra ..Aztán elképzelem,hogy valaki ritmusra basz hátulról,és szépen dörzsölöm a csiklómat a párnához,persze bugyiban mert ilyenkor már nagyon nedves tudok lenni,és így ki se dörzsöli.;-):-) Nagyon jó eddig ez jött be legjobban imádom<3.

2014. máj. 12. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális, nyugi :)))
2014. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak privikre vadászol :D
2014. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lány vagy? Olyan kamuszagú kérdés :-)
2014. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én jót röhögök az ilyen kérdéseken....messziről lesüt róla, hogy a kérdező egy figyelemre éhes kislány, kissé szánalmas.....
2014. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez így normális,csak az aktus megfogalmazása kicsit trágár.

Kedves Dowd nevű felhasználó,mit gondolsz lenne rá esély hogy keríts nekem egy helybeli hölgyet akinek nem gond a tapasztalatlanságom?

2014. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Nem, nincsen. Nem foglalkozom párkereséssel :) Ennek egyébként pár nagyon profán oka van. 1. Aki tőlem kérdez az elég intim témában talál meg. Nem örülnének, ha kiderülne, hogy szexuális gondjuk volt/van. Azért mernek kérdezni, mert tőlem infó nem megy ki. 2. Nem óhajtok bűnbakja lenni semmiféle párkapcsolatból származó gondnak. 3. Egyáltalán nem érzek ingerenciát a keritéshez :)

2014. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koppany88 ***** válasza:
Ha Neked igy jo,akkor normalis.Majd ha ugy érzed,kiprobalsz mas modszereket is.Mindent bele!!!
2014. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is ìgy szoktam:DD
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nyugi, teljesen normális, sokan csinálják így ;) esetleh ha szeretnél még tanácsokat kapni, hogy hogyan masztizz vagy ilyen dolvok akkor nyugodtan írj :-)
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!