Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok csináltatok már ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok csináltatok már ilyet? Barátnőm lerendezett orálisan, én azt hittem lenyelte, de csók közben mindet átfolyatta nekem. Az az igazság hogy akkor a pillanat hevében felizgatott de utólag gáznak érzem.

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

lefejelném.

mondjuk orál után nem is smárolnék vele,azt hittem ez alap...

2014. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2014. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát haver! Erre rábas.ztál! Nem biszex vagy valami ilyesmi a csajod? Én már nem vagyok fiatal, de a sajátomat még egyszer sem volt gusztusom megkóstolni.

Nekem volt egy csajom, aki nem akarta lenyelni és szépen beleengedte a köldökömbe.

Ez nagyon elegáns megoldás. Szerintem.

2014. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, miért is nem? Ezzel az erővel ne is kérj orális szexet. Ő nyelje is le, meg minden, de csók utána kizárt. Milyen sz.mét vagytok már!
2014. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En se ertem miert ne lehetne smarolni oral utan, nincs abban semmi rossz. Nem azt mondom, hogy hobbibol kostolgassa mindenki a sajat testnedveit, de ha valaki sajat magatol ennyire undorodik, ott szerintem gaz van.

Vagy az ilyen embereknel ez a dolog hogy mukodik? Szopas\nyalas utan elmennek fogat mosni, es csak utana folytatjak, vagy mi?


Ettol fuggetlenul a kerdes eleg kamuszagu.

2014. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem is, ha már átadom a szeretetemet, akkor azt ne adja vissza, csak a saját szeretetét :)
2014. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez nekem is durván hangzik, ha előtte nem volt megbeszélve...


Viszont: 1-es, szerintem meg az az alap, hogy a férfi megcsókolja utána a nőt! ;)

2014. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki magát, a saját testét és annak folyományait nem tudja elfogadni, az hogy tudna mást szeretni feltételek nélkül?
2014. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!